Červenec 2012

Zpět

24. července 2012 v 10:16 | Tea Liccibooh |  News
Tak jsem se vrátila z dovolené! Co je u mně nového?
Takže, je tady pár novinek. To nejnovější není z dovolené, ale je to docela super! Stáhla jsem si oba filmy LOL. Jeden je Francouzský a je z roku 2010 a druhý je z USA, z roku 2012 a hraje v něm Miley! Tyhle dva filmy, které jsou skoro stejné, jen trochu jinak natočené jsou super. Nejen, že jsou zábavné, ale taky vám něco řeknou.
Další věc je, že jsem potkala jednoho super kluka. No, viděla jsem ho asi jenom 5 minut na rampách. Pak jsme si psali a no, uvidíme, jak to dopadne!
Taky jsem teď začala chodit běhat. Každé ráno na 30 minut. Je to makačka, ale chci se dostat do formy...
A jestě k dovolené. Bylo to super. Nejdřív jsme byli v horách- jo, byli jsme v Itálii- a potom jsme jeli k moři. Tam bylo nádherně! Všehno je poslední dobou dokonalé!
Jo a už mám 14! Takže jsem ,,velká holka´´ :D


Mám co říct!

4. července 2012 v 22:30 | Tea Liccibooh |  Me
Existuje spousta lidí a blogů, které mají co říct! Jeden z nich je například www.style1661.blog.cz
Blog o stylu a takovýh těch holčičíh věcech... Těch je hodně, stejně tak i můj :D Style1661 je ale něčím jiný. Mladinká autorka, kterou můžete na netu zahlédnout pod názvem AnnPurpleperfect se nebojí vytvořit fotoromán Monster High ani báseň o škole. A o to tady jde! nejde o to, psát o tom, co se nosí, dokonce nejde ani o to, psát co by se mělo nosit. Jde o odhodlanost a o odhalování tabu nebo věcí, na které by si ostatní netroufly. Ať už je to ,,jen´´ nafocení amatérského fotorománu nebo vzdorování zápornému hodnocení! Jde o to, že to uděláte! www.style1661.blog.cz
Doufám, že Vám článek něco řekl ;-) Zítra odjíždím na dovolenou, takže nwm, jestli budu tak často psát články. Mějte se krásně!


Tajemství

3. července 2012 v 16:32 | Tea Liccibooh
Tajnosti mezi lidmy nebo knížka Tajemství?
Někteří už možná ví, o čem přesně chci psát. Tento článek bude o knížce The secret - Tajemství. Je to knížka, která Vám pomůže porozumět a pochopit tajemství, díky kterému můžete dokázat cokoliv. Nemůžu vám rovnou prozradit tajemství, ale můžu vás trohu navést. Existuje kniha i film Tajemství, ale rozhodně byste si měli přečíst knihu. Pokud tajemství čtete, musíte mu věřít. Taky je důležité používat tajemství správně. Pokud tuto knihu chcete číst, podívejte se na tento odkaz: http://www.bux.cz/knihy/47524-tajemstvi.html?gclid=CJPuvfbb_bACFcNN3wodMg7YAg
A abyste věděli aspoň něco málo o tom, jak dosáhnout toho, co chcete, tak je tady pár bodů!
- věřte tomu, že to dokážete
- představujte si to
- snažte se žít to, co chcete, aby se stalo skutečností
- myslete, jaký je to pocit, když se děje to, co chcete, aby bylo
Tak doufám, že jste spokojení :)