Normálnost

4. června 2012 v 19:59 | Tea Liccibooh
Jak být normální? Co je naopak nenormální? NÁVOD ZDE!
Co je normální? To co prožíváme každý den? To co jiní prožívají každý den? To, jací jsou ostatní nebo to jací jsme my? To, jak se chovají politici, celebrity, sportoci nebo jen obyčejní úředníci, prodavačky, bezdomovci? Ne, tenhle článek není návod na to, jak být normální! Vím, porovnávat bezdomovce s filmovou hvězdou je extrém. Ale jak můžeme někomu říct, že není normální, když nevíme, co to je být normální. Někomu nepřipadá normální, že ráno vstávám v 5:30, abych stihla trénink mého ( ano, opravdu mého- založila jsem ho) roztleskávačskému týmu. Někomu nepřipadá normální, že má někdo tolik fanoušků jako Miley! Někomu nepřipadá normální, že někdo nosí v létě džíny nebo že je naopak nenosí.
Normálnost nelze definovat. Normální je to, co si jko normální nastavíme. Pokud si řekneme, že je normální, aby batole pilo kávu ze Starbucksu, prosím! Pro nás to může být normální. Pokud si ale nastavíme, že to není normální, tak to prostě normální není! Nemůžeme říct, že bude normální, aby mimina pila kávu. Nemůžeme to nikomu vnutit. Můžeme si ale sami za sebe říct, že to normální není a svý dětem prostě dávat místo kávy kakao nebo čaj. Vím, že tyto příklady jsou banální, ale dobře se to na nich vysvětluje :D
A jestě k obrázku. přijde vám normální, když za někým pořád chodí davy lidí, fotografů atd.? No, za mnou moc často davy lidí neběhají, takže pro mně to není normální. Třeba ale tento článek čte zrovna Miley Cyrus ( ačkoliv si to nemyslím :D) a říká si, vždyť to je úplně normální.
Život je jaký si ho uděláte a normální je to, v co věříte, že je normální!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama