Červen 2012

The runaways

23. června 2012 v 17:45 | Tea Liccibooh |  News
Ne, že by byly The runaways něco nového, ale pro mně jsou super objevem!
Spousta lidí The runaways nezná. Já jsem je vlastně taky neznala, ale, když jsme včera spala u kamarádky, pustili jsme si film The Runaways, který popisuje jejich historii od začátku do konce. Vlastně jediná jejich členka, kteru jsem znama je Joan Jett. Obdivovala jsem jí už před tím, ale The Runaways mně vlastně inspirují, ačkoliv se rozpadly kvůli drogám a fotkám do pánského časopisu :D No, fakt mně to The Runaways zaujaly a okamžitě jsem si oblíbila jejich song Cherry bomb, který je opravdu super! Tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=dqEh8OBQfmY
Doufám, že Vás budou inspirovat a jejich příběh vás zaujme!


Cestování

18. června 2012 v 20:38 | Tea Liccibooh
Na nové téma týdne se vždycky těším a jsem netropělivá, protože netuším, co mně čeká. Je to jako když jedu do neznáma...
Miluju cestování. Chtěla bych navštívit spostu míst světa. No, nikdy jsem necestovala sama, protože všude jezdím s rodiči, ale musí být skvělé nést za sebe při cestoování odpovědnost. Vlastně už brzo budu cestovat sama. Já vím, bude mi za měsíc ,,teprve´´ čtrnác ( pro mně je to teĎ docela hodně, ale vím, že jsem prostě ještě malá). Pojedu, ne poletím sama do Chorvatska! Jedu tam na tábor. Bude to zajímavé. Představuju si, jak jdu po letišky, mám podpatky a luxusní kufr a všichni ztrácejí slova, když mně vidí. No, to jsou představi. Spíš budu sedět někde v rohu a brečet, e nevím, kam mám jít a až mi někdo pomůže, řeknu mu, jestli se o mně nechce postarat :D Ne, to asi ne Nebude to ani první ani druhý extrém. Něco mezi tím! Možná půjdu po letišky, ale určitě nebudu mít podpatky. A ai se ztratím, ale prostě se někoho zeptám, kam mám jít. Toď vše.
Cestování nám ale přináší spoustu nových okamžiků, zážitků a věcí! Náramek z Itálie, náušnice z Francie a boty z Venezuely. Ne, že bych to měla- ale ve Venezuele jsem byla! Taky můžeme poznat nové lidi nebo životní partnery. Nebo taky najít místo, kde ztrávíme zbytek svého života. Anebo si prostě užijeme dovolenou. Super zážitky a opálená kůže...
Cestujte dokud můžete a užívejte si život! Vím, mluvím jako nějaká babička k vnoučatům, ale je to pravda!
Jo a taky cestujte stylově! Miluju cestování drobnými luxusníími věcmi, jako např. vysačka na kufr od Louis Vuitton. A nezapomeňte na suvenýry, písek a kamínky z pláže, mořskou vodu a spoustu zážitků a fotek! Cestování vám mže spost dát!


Nejlepší věci z června!

16. června 2012 v 14:40 | Tea Liccibooh
Co je pro mně v červnu to nejdůležitější? Tady je ,,seznámek´´ :D

♥ Jahody s jogurtem
Jo, teď si je děláme často! Jahody, třiinový cukr a na to pořádný řecký jogurt! Mňam!!!
Jarní oběd
Dneska jsem s mamkou usmažili rybu, k tomu brambory s petrželí, salát a kousek chlebíku s kaviárem! Vítečný jarní obídek.
Nové výstřední boty
Jo, koupila jsem si boty, které mají 7 cm vysokou platformu! Já vím, vypadají docela divně. Ale mně se hrozně moc líbí!
Zkouška s kapelou
No, nacvičuju teď s ,,kapelou´´ z mojí zušky jednu písničku a je to bomba! Až na to, že zpívám- což je super-, ale mám nemocný krk :D
Taneční songy
Ano, doporuučuju si pustit páár tanečních písniček! Písnička týdne je pro mě song od Belly Thorne a Zenday- Something to dance for/ TTYLXOX což je dokonalý mix! Dále doporučuji moji oblíbenou Miley nebo taky Katy, Rihannu, Lady Gagu atd.
Zasnoubení Miley a Liama
Tohle je zpráva měsíce! Miley a Liam se konečně zasnoubili a není to jen další kec, který napíšou v brávku. Takže moc blahopřeji a doufám, že jim to dlouho vydrží!


Krása

13. června 2012 v 11:39 | Tea Liccibooh |  News
Článek s názvem krása bych dala do rubriky krása a styl, ale nejde o krásu, že?!
Je krása nějaký dobře vypadající make-up a oblečení nebo třeba rozkošné káčátka v trávě? Krása, myslím, že už bylo téma týden na téma krása. A nebo taky ne, ale prostě mám takový pocit. Krásu nemůžeme charakterizovat. Může být vnitřní- naše krásné vlastnosti- nebo prostě ,,venkovní´´.
Co můžu psát o kráse, když nevím ,o to je? Jsou to výrazně nalíčené rty, rozpuštěné vlasy, luxusní kabelka... Nebo to jsou padající listy stromů...DOST UŽ! Je to pořád to samé! Ty příklady, kdy si můžete vybrat mezi přírodou nebo umělými věcmi.
Jak jsem řekla, nemůžeme krásu charakterizovat, takže tohle je konec tohohle článku!

Neumírající touha

7. června 2012 v 21:21 | Tea Liccibooh |  Me
A tak každý samostatně umírající položil svou žhavou duši na podlahu...
Na té fotce jsem já. Ten úvodní text napsal A.E.Poe. Stalo se to znovu. Znovu jsem se zamilovala a znovu jsem od toho nic nedostala. Přesněji o d něho. Neměl zájem, stejně jako všichni ostatní před nim. Proč se ale zamilovávám, když vím, co bude následovat?
Je to neutuhající touha. Touha po polibku a něžnostech a někom, kdo bude vaše zpřízněná duše. Když jste zamilovaní, nehledíte na rizika. Proto to tak bolí, proto to přináší tolik slz. Neumírající touha je ve vás. Já ji ukazuji ve svém umění i životě. Mé písničky, mé fotky, má slova... Dokonce i mé líčení nebo styl zobrazují neumírajíí touhu.
Je to jako když zahrajete na pianu ton. Řekněme, že třeba C1. Zní dokud nezmizí a i v té poslední setině svého zvuku z něj slyšíte touhu znít. Pořád tam je, ale zmenšuje se. Já jsem zatím ještě malá a ta touha tam je. Až budu možná babička, bude ta touha menší, ale alespoň špetka té touhy ve mně zbyde.
Tohle je zvláštní článek, ale potřebuju říct, co cítím. ítím neumírající touhu. A taky vím, že hodně malých pádů dělá z těch velkých něco menšího. Takže hlavu vzhůru!

Touha neumírá!


Ženský minimalismus

5. června 2012 v 19:59 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Do školy jsme dostaly za úkol napsat noviny a já jsem si vybrala článek o ženském minimalismu, takže tady to je!
Ženský minimalismus je nový druh stylu. Zabývá se jemnými siluetami a křivkami. Nehledejte v něm žádné bláznivé vzory ani křiklavé barvy. Jedná se o nadčasový způsob oblékání, ale dále se dá uplatnit také v bydlení a vlastně celkovém životním stylu. Barvy jsou jen jemné a rozhodně nekontrastují s tvary. Bílá, popelavá, šedá…nejedná se ovšem o žádné strohé siluety! Jemně tvarované dívčí modely z materiálů obyčejných i velmi nadčasových teď zkrátka nesmí chybět v žádném šatníku! Dokonalost ženského minimalismu se skrývá v jednoduchosti! Lesklé plastové modely střevíčků a kabelek se skvěle kombinují s bílými jemnými sukněmi a přiléhavými topy se zvláštními volnými rukávy. Na scéně je opět přirozená tělová barva. Šaty se již v ničem neshodují s oblečením minulé sezony, která se inspirovala útlými koženkovými svršky a fetišem. Pokud je vám již z barevných jarních květovaných kousků zle, vyzkoušejte minimalismus, kterým zcela jistě zaujmete!


Normálnost

4. června 2012 v 19:59 | Tea Liccibooh
Jak být normální? Co je naopak nenormální? NÁVOD ZDE!
Co je normální? To co prožíváme každý den? To co jiní prožívají každý den? To, jací jsou ostatní nebo to jací jsme my? To, jak se chovají politici, celebrity, sportoci nebo jen obyčejní úředníci, prodavačky, bezdomovci? Ne, tenhle článek není návod na to, jak být normální! Vím, porovnávat bezdomovce s filmovou hvězdou je extrém. Ale jak můžeme někomu říct, že není normální, když nevíme, co to je být normální. Někomu nepřipadá normální, že ráno vstávám v 5:30, abych stihla trénink mého ( ano, opravdu mého- založila jsem ho) roztleskávačskému týmu. Někomu nepřipadá normální, že má někdo tolik fanoušků jako Miley! Někomu nepřipadá normální, že někdo nosí v létě džíny nebo že je naopak nenosí.
Normálnost nelze definovat. Normální je to, co si jko normální nastavíme. Pokud si řekneme, že je normální, aby batole pilo kávu ze Starbucksu, prosím! Pro nás to může být normální. Pokud si ale nastavíme, že to není normální, tak to prostě normální není! Nemůžeme říct, že bude normální, aby mimina pila kávu. Nemůžeme to nikomu vnutit. Můžeme si ale sami za sebe říct, že to normální není a svý dětem prostě dávat místo kávy kakao nebo čaj. Vím, že tyto příklady jsou banální, ale dobře se to na nich vysvětluje :D
A jestě k obrázku. přijde vám normální, když za někým pořád chodí davy lidí, fotografů atd.? No, za mnou moc často davy lidí neběhají, takže pro mně to není normální. Třeba ale tento článek čte zrovna Miley Cyrus ( ačkoliv si to nemyslím :D) a říká si, vždyť to je úplně normální.
Život je jaký si ho uděláte a normální je to, v co věříte, že je normální!


Neon

1. června 2012 v 19:25 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Neonky jsou teď opravdu v kurzu! Pár věciček, které mají neonovou barvu se určitě hodí mít!
Fotka Conversek není moje, ale jsou n ní Conversky, které jsem měla! Minulý rok! Rok před tím, než se staly neonové věci hodně cool! o je smůla :D No, ale co může být neonové taky? No, tak třeba bassebalové bundičky. Mám jednu z New Yorkru- růžovo šedou. Nebo tkaničky do bot. Moje nové onversky jsou něco mezi khaki a černou, ale když do nich dám neonové zelene tkaničky, bude to super! Nebo třeba neonové nehty! Krátce zastřižené nehty ve svítivé oranžové nebo každý nehet jinou barvou? Prosím, prosím, jak je libo! A co třeba neonové doplňky? Takový plastový neonový náramek stojí za to! Tady je ještě pár fotek neon věciček!