Květen 2012

Každodenní šálek čaje

28. května 2012 v 18:03 | Tea Liccibooh
Šálek nebo šálek?! Je docela hustý, co všechno to může znamenat! No, tak asi šálek i ten druhý šálek n_n
Všimli jste si toho nápisu na obrázu? Tea time? Tea :D Už jsem i na čaji :D Ne, ale teď vážně, jestli může být popisování toho, co piju vážné :D No, vlasně ani nevím, co to je?! Prostě ráno vstanu a na stole leží hrnek s čajem, který m ipřipraví máma. Stejně ho nikdy nevipiju celý, ale ještě na to mám právo :D Dokud jste dítě, nikdo vás neodsuzuje, ale když jste dospělí?!
Ale teď, co mlj každý den? No, vstanu v 6:30 a nachystám si věci do školy. To je asi tak 6:35. Potom se oblékám, líčím, češu... No a asi v 7:05 jdu snídat. Potom nějak tak v 7:12 jdu do koupelny a čistím si zuby... a rovnátka :D Potom se vypravím a táta mě veze do školy. Po škole jdu většinou na kroužek ( zpěv, klavír, joga nebo doučko :O) No a nakonec přijedu domů, to bývá tak 16 h. Jdu e učit :D Učím se tak do 18 h, pak jím, koupu se, koukám na TV a asi v 21:30 jdu do postele. Vlastně takový obyčejný den, který prožívá skoro každý! Ale někdy je to jiné! Někdy třeba potkám kluka, který se mi líbí nebo jdu na rampy nebo s kámoškama... aždý den je jiný, ačkoliv vlastně stejný. Od každého dne můžete něco čekat, ale většinou je úplně jiný! Zvrhlý a překvapivý! Tím je náš život zajímavý. Řekla bych, že život je jako bonboniera, protože nikdy nevíš, jaký bonbon ochutnáš. Ale život je spíš jako šálek čaje, který vám připraví máma! Protože si nemůžete být jistí, jaký čaj vám připravila a buď ho prostě vypijete ( i když ne celý :D) a nebo ho necháte stát na stole! Ale když se ani nenapijete, je to jako byste nežili!


Style love

27. května 2012 v 11:31 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Vyžívám se ve stylových věcičkách a tvrdím toto: What I want is boyfriend, more shoes and good lipgloss!
Styl je něco, co nemůžeme ovlivnit. Nemůžeme ovlivnit, jak se bude styl vyvíjet. Nebo jo? Modní hity většinou vznikají průběhem, ale co kdyby vznikaly jen tak?! Prostě najednou by byly? No, takhle vznikly i stylové fotky. Miĺuju je! Takové ty záběry oblečení, make-upu, vlasů, nehrů, bot, doplňků.... Tajemné a nespoutané fotky. Nic neříkají a přitom v sobě nesou zdělení! Tyhle fotky miluju!
Tyhle fotky, které nic neříkají, ale můžete se s nimi ztotožnit! Jsou dokonalé a přitom na nich není nic tak extra. Styl, který někdo uchovává!
Takové ty fotky z obchodu... Prostě obyčejné fotky něčeho, co se nám líbí, které zvláštně upoutají naši pozornost. Nevím, proč píšu tento článek, ale chtěla jsem vám říct o těchto super fotkách. Vyfotili jste někdy něco takového?


How to be nice in summer?

24. května 2012 v 20:04 | Tea Liccibooh |  News
Pomalu ale jistě se blíží léto a to znamená i jinou péči o pleť, vlasy a tělo celkově! Jak ale na to, aby jsi vypadala dobře a přitom se moc nenadřela?
ZAČNI UŽ TEĎ!
Ano, určitě se vyplatí začít již teĎ. Nemluvím o nějakém úmorném cvičení. Stačí 15 min denně! Takže když si uděláte pár sedůlehů, dřepů a kliků a kdyžtak přidáte cviky na vaše problematické partie, máte vystaráno. No a kdyžtak vyzkoušejte pilates nebo jogu!
KAŽDÝ TÝDEN!
Je pár věcí, které se musí dělat každý týden. Ale není to nic složitého. Každý týden si udělaj peeling celého těla a na obličej nanes masku. Také použij masku na vlasy, která vlasy skvěle posílí. Dále také každý týden pečuj o nehty. Pokud si je lakuješ, použij podkladový lek, barevný lak a potom ještě průhledný lak.
LÍČENÍ?
Asi se budeš chtít líčit i v létě. Chápu, chápu :D Takže používej krém na opalování, který tvoji pleť bude chránit před UV zářením. Poté určitě doporučuji BB CREAM, který je lehčí a pleť rozjasní. Poté bych doporučila bezbarvou řasenku nebo voděodolnou černou. A nakonec už pouze balzám na rty.
VLASY?
Jaký účes je na léto best? Zovlit můžeš mezi přirozenýma rozpuštěnýma vlasama nebo rozevlátý drdol. Drdol působí roztomile a ležérně a rozpuštěné vlasy zase uvolněně a hiepeasácky! A pokud chceš něco extra, udělej si drdol a až si rozpustíš vlasy budou krásně romanticky vlnité!
DO FORMY!
Chceš, aby tvé tělo zůstalo v létě ve formě, ale nechceš dřít, protože už sis odcvičila předtím ;-) Tak to je tady už jen pár věciček, které dělat! Například plavání, hraní plážového volejbalu a ostatní zábavné ativity, které nenechají tvé tělo odpočinout!


Není čas...

24. května 2012 v 16:47 | Tea Liccibooh |  Me
...ztrácet čas!
Tenhle článek bude krátký, ale je o tom ,co jsem si uvědomila, cestou ze školy domů. No, vlastně to bylo díky to mu, že se mi líbí jeden kluk. Je jedno, kdo to je, ale na školním výletě ( ze kterého jsem včera přijela) se něco málo stalo a teď je to trošku těžší než před tím. Tím myslím, že je teĎ těžší se na něj dívat atd., protože mi řekl ne a potoom se mi omluvil. Je jedno proč mi řekl ne a je jedno, proč se mi omluvil, ale prostě mám te´d divný poit a nemůžu se na něj dívat, mluvit s ním atd., protože se cítím hůř než předtím. Vím, je to zajímavé, ale uvědomila jsem si, že není čas ztrácet čas. Jo, asi mu zítra řeknu, jestli by nešel ven. Život je moc krátký na to, abychom se celou dobu báli! Udělejte něco bláznivého a bez myšlenek. Prostě skočte do vody v oblečení nebo se postříkejte bavnem nebo řekněte tomu, koho milujete něco, co byste jindy neudělali! Posuňte se dopředu! Neztrácejte čas!


Incest

23. května 2012 v 15:35 | Tea Liccibooh
Jak můžete mít perspektivu, když jste ještě nežili dost dlouho? A jak můžete znát hodně cizích slov, když jste ještě nežili moc dlouho?
Po pravdě, nevím, co to znamená. No, GOOGLE to vyřeší :D ale nejdřív bych chtěla napsat co si myslím, že to je, když to zatím nevím.
Myslím, že to bude latinské slovo, protože to tak zní. No, řekla bych, že je to něco s cestou, ale jestli je to z latiny, tak asi těžko. No, tak to nejspíš bude znamenat něco jako obřad. Jako nějaké slovo, co se používá v kostele. Prostě jako když kněz mluví latinsky, tak říká tohle. A teď, co to znamená!
Incest (z latinského incestus - nečistý, hříšný) je sexuální aktivita mezi blízkými příbuznými.
OMG, to bych ikdy neřekla!!! No, je mi z toho trošku blbě, fakt hodně velký překvapení! Ale je zábava pozorovat, jak se mllže názor a taky zkutečný význam slova změnit a co si myslíme, když o tom nic nevíme!


Problém s názvem: BOY!

17. května 2012 v 21:09 | Tea Liccibooh |  News
Je krásný, je chytrý, je prostě úžasný. Ale pořád není tvůj? V čem děláš nejčastější chyby?
Pokud se nějak extrémně přemáháš, dávej si pozor! Na kluka musíš působit přirozeně, ne jako vystajlovaná bárbína! Když se budeš opravdu hodně výrazně snažit, nebudeš pro něj zajímavá, protože kluk chce holku dobývat, ne být dobyt :D Zezačátku zkus navázát oční kontakt a usmát se na něj. To vyšle první signál, ale bude to roztomilé a ne přímo bijící do očí. Rozhodně se s ním zkus trochu začít bavit. Zjisti co má rád atd. Má rád hokej? ezva, koukni se na jeden zápas a další den ve škole se s ním o tom pobav. Pokud na tohle nemáš dost kuráže, bav se o zápase s kámoškou, tak, aby to slyšel. Buď se přidá k vaší konverzaci nebo aspoň bude vědět, že tě hokej zajímá ;-) Neoblékej se příliš vyzívavě, mohla by si působit moc nebezpečně a pro kluka, který zrovna nechce extra dračici by jsi mohla být moc přehnaná. A ještě něco velmi důležitého! Udělej se vzácnou a nedolézej za ním. Počkej, až napíše on nebo až začne mluvit on. Jinak by si mohl myslet, že jsi vlezdoprdelka :D Takže buď sama s sebou, buď v pohodě, chovej se mile a přátelsky a nedávej přímo najevo, že o něj máš zájem.


Skater girl or boy?

15. května 2012 v 17:28 | Tea Liccibooh |  News
Koupila jsem si skateboard a rozhodně to můžu všem doporučit! Jak ale skate vybrat a jak jezdit?
Jak velké prkno koupit? No, holky, které váží tak 45 kg a jsou spíš menčí (cca 160-180 cm) by měli zvolit prkno o velikosti 7,75 palců. Je sice menší pro chodidla, ale líp se s ním zatáčí. Kluci, kteří jsou trošku větší můžou klidně zkusit 8- mi palcovou desku, která by pro ně měla být na ovládání OK. Rozhodně se vyplatí investovat do trucků ( na nich drží ložiska), které můžete připevnit na všechny osatní desky, které třeba později koupíte. A taky se vyplatí oupit dobré kolečka. Musí se ale počítat s tím, že se budou muset časem vyměnit. A co cena? No, mně stála deska asi 700 Kč, trucky 800 Kč za kus, kolečka 800 kč za všechny čtyři a ještě nějaké komponenty. Celkem mně stál 3500,- Rozhodně ale nezapomeňe na chrániče a helmu, alespoň pro začátek. Začít se dá tak kolem 9-10 let, ale klidně i později. A rozhodně nezapomínejte na kontrolu skejtu! Občas se podívejte, jestli jsou všechny matičky dobře utáhlé atd. A hlavně nejezděle v dešti, protože by vám mohly trucky začít reznout.
No a jak jezdit? Našla jsem bezva video, které vám porádí! Tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=1CaCCIg2yic&feature=related
Tak doufám, že budete spokojení :)


Odpoutání mysli od těla

14. května 2012 v 18:35 | Tea Liccibooh
Někdy si říkám, jestli jestli jsem se narodila ve správné době, jestli patřím do svého těla a jestli jsem tohle vůbec já?!
Znáte takový ten pocit, kdy byste chtěli být volní? Kdy chcete odleťet jen sami se sebou pryč a zbytek světa nechat stát? Když dlouho medituji, ale opravdu dlouho, i když ne až tak moc :D zdá se mi někdy, že ze mně vycházejí tony, zvnitřku, ale já se na sebe dívám odjinud. Ne, dělám si srandu. Teda myslím si, že se něco takovéhostát může, ale ještě jsem ničeho takového nedosáhla. Zatím. Miluju meditaci, vonné tyčinky a vůně orientu, ale jsem jen obyčejná Evropanka. Ale jaké by to bylo, kdyby se mysl odpojila? Kdyby tělo zůstalo ležet na zemi a duše by se na něj dívala a klidně by pozorovala vše okolo?! Bylo by to příjemné nebo naopak mučivé? Myslím si, že by to mohlo být příjemné, ale zároveň strasující. Ale aspoň jednou bych chtěla nechat duši trochu odejít.


Je den matek, blbečku!

13. května 2012 v 18:37 | Tea Liccibooh
Cooooo? Jaký den matek? Já si říkal, že mají na googlu nějaký divný logo, ale den matek?! Pokud jste zapoměli, tady je návrh, jak to rychle napravit ;)
OMG, nechápu sice, jak někdo může zapomenout, ale pokud jste zapoměli, tak tady je několik typů, jak udělat z nouze cnost!
  • Zkus aspoň natrhat kytku. Aspoň něco, ne?!
  • Uvař večeři! To mamku určitě potěší!
  • Pozvy rodiče na zmrzku :D
  • Ukliď byt nebo aspoň obývák.
  • Pomož mamce s něčím
  • Vyrob na rychlovku přáníčko nebo nějaký super obrázek
  • nebo vymysli něco, co bude lepší než moje návrhy :D
Tak doufám, že vám to aspoň minimálně pomůže!


Originalita

8. května 2012 v 9:42 | Tea Liccibooh
Pro někoho nepodstatná věc, pro někoho jedna z najdůležitějších věcí v životě!
Pro mně je originalita prostě důležitá! Nechci patřit do stáda a řídím se heslem, které říkával můj děda(samozdřejmě ironicky :D) ,,Pojďme všichni sborem za tím prvním volem!´´ Myslím si, že je to docela trefné. Někeří lidé nechtějí vyčnívat. Možná proto, že mají strach, možná proto, že nejsou extroverti. Někteří lidé ale dokážou být originální tím, že se snaží být neoriginální. To je docela paradox! Nesnažím se za každou cenu být jiná, chci být jen sama s sebou a ne jako ostatní! Můj názor je, že všichni jsou vlastně originální, ale někteří to o sobě ještě neví. Nebuďte něčím, čím nejste! Buďte sami s sebou!