Svoboda slova

5. dubna 2012 v 15:57 | Tea Liccibooh
Mít svobodu slove je určitě důležité! Psát, mluvit, ukazovat...
Taková ta možnost, říkat si co chci, kterou vám nemůže nikdo vzít. Nebo ne? Vlastně nemůže, ale může vás donutit, abyste svobodu slova nepoužili. Ale je přece super říkat si cokoliv. Komentovat, dávat najevo svůj názor, oznamovat, spekulovat, hádat se, přesvědčovat... No, řekněme, že abych ukázala, že mám svobodu slova ( že můžu říkat i psát cokoliv), napíšu krátký textík z těchto slov: Vlastní, nesouhlas, kašlat, absurdní, názor.
Tady to je: Myslím si, že některé tresty u nás jsou naprosto absurdní. Rozhodně nesouhlasím s trestem smrti, ale s velmi nízkými trest také ne. Silně pochybuji o celkové společnosti a konzumentech. Mám na to vlastní názor a proto se snažím nekonzumovat. Kašlu na naše konzumní zásady! Co je na tom, jíst pár dní prošlé potraviny, když jsou zcela v pořádku? Díky tomu se každoročně vyhodí sposta potravin!

Vidíte?! Díky tomuhle krátkému textu jsem dokázala upozornit na špatnost trestu smrti, absurdní tresty a naši obrovskou konzumaci! A taky na too, že mi nikdo nevezme svobodu slova!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama