Můj malý den s Noah

19. dubna 2012 v 15:58 | Tea Liccibooh |  News
Mé pátrání po Miley Cyrus a její sestře Noah a dalších hvězdách je mou oblíbenou věcičkou. Díky zkoumání profilů na fb jsem ale narazila na jednu moc zajímavou dívku!
Nechci vám rovnou házet přímo na oči profilky, které jsou fakt dobré. Profil Noah Cyrus, který jsem našla je pravděpodobně pravý a taky mám profílek Miley a Liama. Hele, neříkejte mi, že je to fake! Vím, kolik fake profilů hvězd existuje ( no, přesně ne, ale je jich fakt děsně moc!). No, takže, dala jsem si do přátel jednu holki. Samozdřejmě nálepka Noah Cyrus nechyběla, al já jsem jí nechtěla věřít! Takže jsem jí skoumala, chatovala jsem si s ní no a... Noah má official web (www.noahcyrus.com) a zde jsou také její twitty! Jako zkušená twitařka ( ne až tak moc, ale líbí se mi říkat zkušená :D) jsem si ji našla na twitteru. Je jasné, že tento její profil je pravý, protože proč by nechávala na svojem webu twity nějakého fake profilu, že?! Takže vím, že je to pravý twirrer profil Noah. No a najednou se na jejím fb objevilo, že přes tento twitterový profil napsala na fb jakýsi text. Je nepodstatné, o napsala, ale má tedy propojený fb a twitter. To znamená, že jestli je twitter pravý, jakože je, tak fb profil je taky pravý!
Tolik k vysvětlování a nyní k textu. Takže jsem si s ní psala včera a dneska. Jasně, že sem nedám celý chat, ale tady jsou alespoň nějaké úryvky!
Nebudu tady ukazovat jména. Jestli mi budete říkat, že to není pravé a proto jsem ty jména zadělala, myslete si to. Jména jsem zadělala, aby mně ani Noah nikdo neotravoval, ale myslete si co chcete!
Nemusíte mi věřit, ale prosím, neodsuzujte mně. nechte mi mé malé pohádky :D
Noah je mnohem milejší, než jsem si myslela! Myslela jsem si, že to bude rozmazlený spratek, ale je fakt v pohodě. Doufám, že naní fake a jestli jo, tak si alespoň procvičím angličtinu :D Díky za přečtení!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama