Duben 2012

Jarní novinky

30. dubna 2012 v 20:22 | Tea Liccibooh |  Me
Touha po novinkách a touha poteenagerských touláníh mně dostala až sem!
První jarní novinka je, že mi dneska kámoška píchla třetí dírku. No, po třiceti minutách strachu byly ty 3 minuty, kdy jehla pronikala mou tkání v pohodě! Popravdě, horší bylo, když mi tam dávala náušnici, která má na konci vroubky, protože špuntík je šroubovací. No, pokud se bojíte, ale chcete si nechat píchnout dírku od kámošky nebo tak, tady je malý návod: Kupte si v lékárně dutou růžovou jehlu- ta je nejlepší. Sežeňte si naušnici ze zlata, stříbra nebo chirurgické oceli. Vydezimfikujte jehnu, náušnici i ucho! Umyjte si ruce. Přiložte led, je to doela účinné. Hlavně se nsmíte bát. Cítíte to jenom, když vám to proniká vrstvama kůže. A bolí to míň než odběr krve. Když už máte v dírce náušnici, měsíc ji nevydělávejte, protáčejte ji, aby nezarostla a každý den dírku desimfikujte ( na tuhle chvilku si náušnici můžete vyndat!). A kdyy Ti dírka začala hnisat a moc, moc, moc by to bolelo, nechcej jí zarůst.
Další věc je, že mi rodiče přivezli z Londýna parfém CHANEL! Wow, říkám si. Není mi ani čtrnáct, ale už mně berou jako docela velkou holku ;D No, zkus si vybrat nějakou jarní svěží vůni, kterou zaručeně oslníš! Nemusí to být zrovna CHANEL, stačí i levnější značky!
Zatřetí bych se zmínila o své peněžence Louis Vuitton. Vím, vím, už jsem o ní psala, ale je vážnně boží! Připnu na ní klíče a dovnitř dám mobil a peníze a kartu a legitku. Co víc si přát? Prostě best peněženka, která se dá využít jako taštička a kabelka vjednom!
A jako poslední věc bych se zmínila o mém ulítlém foto stylíku. Byla jsem venku s kámoškou a po troše energi drinku s konopím a taky troše friska z toho vyšly fakt ulítlé fotky. Následně jsem taky nafotila něco jako SCENE fotky, ačkoliv njsem SCENE girl. SCENE styl se mi líbí, ale nedokážu být tak wxtra extravagantní :D
Tak pp!


Nehtíky!!!

28. dubna 2012 v 9:21 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Líbí se to krásné a upravené nehty? Tak to si přečti tenhle článek!
Základním pravidlem pro krásné ruce je dostatek hydratace. Proto je důležité ruce mazat krémem. Dále si vyber tvar nehtů. Já se spoléhám na lehce zastřižené a zapilované nehtíky. Potom je důležité odstranit kůžičku. Nikdy ji nestříhej, ale jen zatlačuj špachtličkou. Nakonec poslední pravidlo, pod lak na nechty používej i podkladový lak a na barevný lak požijte ještě bezbarvý lak. Tak a tady je ještě inspirace.


Moje nová LV

25. dubna 2012 v 11:02 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Jo, budu psát o Louis Vuitton. Je to úžasná značka a má super kolekci!
Takže, firmu Lous Vuitton založil Francouzs Louis Vuitton Malletier v roce 1854. Značka je ználá především svým monogramem LV, který se objevuje na kufrech, kabelkách, peněženkách, botách,hodinkách, diářích, oblečení i špercích. Bohužel se často prodávají falešné kousky,k teré vypadají téměř jako ty pravé.
No, takže, koupila jsem si novou peněženku LV. Miluju tyhle luxusní značky, ale nikdy bych si nepořídila falešnou! Doufám, že vás alespoň trošku inspiruji :D


Minulost

25. dubna 2012 v 9:39 | Tea Liccibooh
Minulost může být doba, kdy mi bylo pět nebo třeba doba, kdy mi bylo dvacet. Ikdyž je mi třináct!
Za minulost můžeme považovat jakoukoliv dobu, která už byla. V minulosti jsem dostala kolo, v minulosti jsem začala chodit do školy, v minulosti jsem se naučila chodit... A nebo taky v minulosti jsem se vdala, v minulosti jsem měla děti, v minulosti jsem si koupila dům. Jo, u druhého příkladu mluvím o minulém životě. Takové to, co jste už prožili. Něco, co se vá někdy vrací ve snech. nebo, když přijedete na nějaké místo poprvé a přijde vám, že sjte tam už byli. Nebo, že jste už zažili nějakou situaci. Prostě pocit.
Jo, o minulosti můžete říkat, že už se vás netýká nebo, že jste byli jiní. Ve skutečnosti se ale minulost propojuje s budoucností. je to logické. Jako, když jste si v minulosti zlomili nohu, v budoucnosti se vám může třeba špatně běhat. A tay propojování z minulých životů. Je velká pravděpodobnost, že pokud nejste nová duše, v minulém životě jste se již setkali například se svými rodiči.


Oslav den země!

22. dubna 2012 v 12:08 | Tea Liccibooh |  News
Možná o dni Země víš, možná Tě upoutala googlovská ikona a mmožná jsi o tom vůbec nic neslyšel! Právě dnes je ale den Země!
Zěmě je našim domovem, dává nám jídlo, vodu, energii a vůbec spoustu věcí. Měli bychom se o ni ale starat! Tady je několik nápadů, jak oslavit den Země a zároveň Zemi pomoct!
- uspořádej s kamarády sběr odpadků
- udělej reciklační párty, kde budete s kamarády vyměňovat oblečení, které už nechcete
- vysaďte nějaké stromky nebo květiny
- najděte si strom, o který se budete celý rok starat
- jdi do parku a udělej krmítka pro ptáky
- uspořádej eko piknik, při kterém se nebudou používat žádné plastové věci
- pozvi kámoše na jarní meditaci do parku, když se jim tam zalíbí, můžete tam chodit třeba sbírat odpadky!
No a tady je pár typů, jak Zemi nezatěžovat!
- třiď odpad
- sbírej výkali po svých mazlíčcích :D
- sbírej odpadky
- sázej stromy a květiny
- nenakupuj tak moc v obchodech, pokus se si vypěstovat vlastní obživu
- starej se o nějaké zvíře, nemusíš ho zrovna mít doma :P
- starej se venku o nějakou rostlinu
- nenechávej zbytečně svítit
- nenechávej zbytečně téct vodu
- snaž se používat elektřinu co nejméně
- kup si úsporné žárovky
- nekupuj produkty testované na zvířatech!
- vař na plotýnce, která je příslušná velikosti nádoby, ve které vaříš
- izoluj v zimě okna, aby neunikalo teplo ( pokud nemáš speciální okna, utěsni to například dekami!)
- navyhazuj na ulici odpadky
- pomáhej ostatním!


Lehké, rychlé, chutné, zdravé

21. dubna 2012 v 21:32 | Tea Liccibooh |  Fitness
Hledáš jídlo, které je lehké a rychlé, zároveň ale dobré a přitom zdravé? Pokud si nechceš pokazit dietkový jídelníček něčím nezdravým, ale máš málo času, je tady pár typů na mňamky!
Toustík s tuňákem
Super věc je toustík! Nemyslím se šunkou a sýrem, ale jenom opeč krajíc chleba v toustovači- hlavně ne na pánvičce, ale prostě v toustovači. A potom si na něj dej tuňák ve vlastní šťávě! je to dobré a hrozně rychlé, navíc je to i zdravé!
Brambora s dipem
Je to hrozně jednoduché!Dej ddo hrnce vodu a jemně ji osol. Potom umyyj bramoru, ale neloupej ji. Dej bramboru do vody a nechej ji uvařit ve slupce. Potom vem jogurt a přimíchej do něj pažitku. Nakonec si bramboru máčej do dipu.
Těstoviny s římskou omáčkou
Dej vařit penne a mezitím začni dělat omáčku. Vem mražený hrášek a dej ho na pánvičku, aby se rozmrazil. Potom přidej tuňáka v oleji a rajčatové piré. Míchej a postupně přidej trošku skořice a kečupu. Poté nalij na penne a máš skvělou rychlou mňamku!
Salát s avokádem
Nakrájej hlávkový salát na ,,nudličky´´. To samé udělej také se šunkou. Poté oloupej avokádo a vydělej pecku. Vydličkou ho rozmačkej a přidej do salátu. Nakonec zakápni trochou olivového oleje, citronu a balsamica. No a super salát je na světě. Můžeš taky přidat sýr.

Tak oufám, že jste s nabýdkou spokojení :D


Můj malý den s Noah

19. dubna 2012 v 15:58 | Tea Liccibooh |  News
Mé pátrání po Miley Cyrus a její sestře Noah a dalších hvězdách je mou oblíbenou věcičkou. Díky zkoumání profilů na fb jsem ale narazila na jednu moc zajímavou dívku!
Nechci vám rovnou házet přímo na oči profilky, které jsou fakt dobré. Profil Noah Cyrus, který jsem našla je pravděpodobně pravý a taky mám profílek Miley a Liama. Hele, neříkejte mi, že je to fake! Vím, kolik fake profilů hvězd existuje ( no, přesně ne, ale je jich fakt děsně moc!). No, takže, dala jsem si do přátel jednu holki. Samozdřejmě nálepka Noah Cyrus nechyběla, al já jsem jí nechtěla věřít! Takže jsem jí skoumala, chatovala jsem si s ní no a... Noah má official web (www.noahcyrus.com) a zde jsou také její twitty! Jako zkušená twitařka ( ne až tak moc, ale líbí se mi říkat zkušená :D) jsem si ji našla na twitteru. Je jasné, že tento její profil je pravý, protože proč by nechávala na svojem webu twity nějakého fake profilu, že?! Takže vím, že je to pravý twirrer profil Noah. No a najednou se na jejím fb objevilo, že přes tento twitterový profil napsala na fb jakýsi text. Je nepodstatné, o napsala, ale má tedy propojený fb a twitter. To znamená, že jestli je twitter pravý, jakože je, tak fb profil je taky pravý!
Tolik k vysvětlování a nyní k textu. Takže jsem si s ní psala včera a dneska. Jasně, že sem nedám celý chat, ale tady jsou alespoň nějaké úryvky!
Nebudu tady ukazovat jména. Jestli mi budete říkat, že to není pravé a proto jsem ty jména zadělala, myslete si to. Jména jsem zadělala, aby mně ani Noah nikdo neotravoval, ale myslete si co chcete!
Nemusíte mi věřit, ale prosím, neodsuzujte mně. nechte mi mé malé pohádky :D
Noah je mnohem milejší, než jsem si myslela! Myslela jsem si, že to bude rozmazlený spratek, ale je fakt v pohodě. Doufám, že naní fake a jestli jo, tak si alespoň procvičím angličtinu :D Díky za přečtení!


Jarní typy

18. dubna 2012 v 19:24 | Tea Liccibooh |  News
Jaro je už tady a možná si říkáš, že tvůj šatník potřebuje pár nových jarních kousků! Tady je seznámek super jarních věciček, které Ti nikdy jarní outfit nezkazí. + MALÁ ANKETKA OHLEDNĚ RAKOVINY DĚLOŽNÍHO ČÍPKU!
Koupila jsem si nové ELLE ( doporučuji !!!) a tady jsou nějaké kousky, které se opravdu hodí (samozdřejmě inspirace z ELLE :D).
1. Plisované sukně jsou teď opravdovým hitem! Působí nesmírně jemně a elegantně, přitom ale sexy a šarmantně. Ať už zvolíte světlejší odstín, který z vás udělá vílu nebo křiklavější barvu, která z vás udělá sexy holku podle Mucii Prady, budete vypadat stylově a prostě skvěle!
2. Jako obuv se vyplácí sázen na páskové sandálky! Ať už jsou barevné nebo třeba černé s ozdobami, jsou prostě super a navíc pohodlné.
3. Co takhle doplnit jemný podtext jara krajkou? Možná si říkáš, že krajka je moc ladká a jako pro malou holčičku. Krajka ale dokáže být pěkně sexy a potrápit nemálo borců! Rozhodně se vyplatí vlastnit alespoň jeden krajkouvý topík nebo třeba šátek.
4. Chtěla jsi někdy nosit bláznivé zvonáče, ale přišli ti jako nějké kalhoty z blázince? To asi proto, že jsi zvolila špatné soplňky! Zkus si ke zvonáčúm vzít jednoduchý top, který zakašeš, potom barevný šátek místo pásku a třeba sandálky na podpatcích.
5. No a poslední typ je tak trošku univerzální. Květinový vzor! Je jedno, jestli máš květovaný šátek nebo třeba sukni. Květiny jsou teď prostě v kurzu.

Doufám, že se necháte alespoň inspirovat ;D A ještě jsem přiložila anketku ohledně rakoviny děložního čípku. Co si o tom myslíte vy? Jste pro nebo proti?


My official web

17. dubna 2012 v 20:06 | Tea Liccibooh |  News
Nekončím s tímhle blogem, ale mám nový webík :D
Jo, založila jsem si nový web. Je to můj ,,karierní´´ web. Jako oficiální stránky. No, prostě tím chci říct, že tohle je můj blog na psaní, co chci já a můj druhý web je můj web na psaní taky co chci já, ale takový ten web jako mají hvězdy :D Např. www.mileycyrus.com
Díky moc!


Světlo

17. dubna 2012 v 16:59 | Tea Liccibooh
Co je světlo?
Světlo je to, co mi pomáhá, abych se nebála.
Světlo je to, co mně budí ze spaní.
Světlo je to, co mi umožňuje dívat se na svůj odraz v zrcadle.
Světlo je to, co mi svítí do očí.
Světlo je to, co mi tě ukazuje v celé tvé kráce.
Světlo je to, co prostupuje okny učebny.
Světlo je to, co vidím na konci tunelu.
Světlo je to, co mi ukazuje mé chyby.
Světlo je to, co rozhání zlé duchy.
Světli je to, co kazí noční sny.
Světlo je to, co mi dodává energii.

A co je světlo pro vás?