Březen 2012

31. března 2012 v 10:30 | Tea Liccibooh
Téma já se mi nesmírně hodí! CHci se k němu fakt hodně vyjádřit a upřesnit se :D
Jsem docela divná. Ne jako, že bych byla vadná, ale prostě jiná. Mířím tak vysoko, jak jen to jde. No, chtěla bych být zpěvačka a herečka, bydlet v USA nebo jinde (to mi mamka schvaluje :D) a žít bláznivý život jako moj oblíbená zpěvačka Miley Cyrus. Pokud by to nevyšlo, chci být advokátka a později redaktorka nebo lépe šéfredaktorka ELLE! Já vím, trošinku blbost, ale jsem snílek. A navíc razím heslo: Když si budeš své sny představovat a žít je, stanou se skutečností! No, ráda bych, aby to byla pravda.
Hodně se zabívám oblékáním, líčením, stylem, hudbou, kamarády... Jo a ještě zvířata a je toho hodně. Jak už jsem zmínila, jsem snílek a to je jedna z vlastností, kterou mám fakt ráda ( na sobě :D). jsem trochu vzorňačka, ale známky nemám zas tak dobré :/ Řekněme, že k průměru 1,3 se nedopracuju a vidím to zase na 1,5 a to znamená bez vyznamenání. Což mně štve, takže musím máknout, abych to vytáhla na 1,3 :D
Hodně zpívám a hraju na klavír. Skládám písničky, dělám vtipné grimasy- dokonce i ohodině, když se na mně dívá učitelka a já to vím ( to jsem dělala kapra)- a často zpívám s nefunkčním mikrákem karaoke. Jo, nestydím se za to. Jsem blázínek a to mně baví. Například: S kámoškou po sobě ve školní jídelně házíme salát s odpornou nálevkou a při tom pojídáme malé kukuřičky, které jsme si koupily před obědem. A když se blíží učitelka, spořádaně odcházíme z jídelny. Nebo včera ve škole na AJ. Poslouchali jsme na PC básničky a tak a bylo tam: Dip dip dip, my blue ship. A co jsem si říkala nahlas, když jsem seděla rovnou u učitelčina stolu?Dip dip dip, my blue shit! OMG!
Takže to by bylo! Tady je odkaz na moji retro píseň Jsem dítě, ale pls, nesmějte se mi: http://www.youtube.com/watch?v=VQRKS6qoTLU


BB= nová láska mého života!

17. března 2012 v 20:36 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
V televizi, na internetu, v časopisech... Reklama na BB cream je skoro všude! Je ale vše, co se o něm říká pravda?
Možná si říkáte, jestli si BB cream koupit?! Já, jako světoznámí blázen a zbrklík jsem ho popadla hned, co jsem na něj dostala vzorek v ELLE. Popravdě, ne já, ale moje máma, která mi chtěla splnit mé přání, protože jsme jí vyčítala, že mi zakazuje používat tužku na oči :/ Nicméně, se s vámi teď mohu podělit o tajemství BB!
BB cream ( celým názvevm Beauty balzám Miracle Skin Perfector) je novým výrobkem značky Garnier. Je to regenerační péče o pleť inspirovaná asijským tajemstvím krásy pro blezkově bezchybný vzhled. Jeho nejlepší vlastností je, že ho můžeme nazvat vlastně 5 v 1, protože: hydratuje, sjednotí, rozzáří, kryje a chrání! Prostě máte blezkově bezchybnou pleť!
No a jak bych ho hodnotila já? Myslím si, že je super! Používám ho místo denního krému i make-upu a vysadila jsem i pudr. To o sjednocení pleti je pravda a taky dobře rozzáří. Lehce se vpíjí do pokožky, je jemný a vypadá přirozeně. Hodí se pro mladou pleť a je vhodný i pro problematickou pleť. Největší plus je, že působí podobně jako akne-colour!
Tak douám, že jsem vás nalákala! I LOVE BB!!!

Hra na pravdu

16. března 2012 v 17:46 | Tea Liccibooh
Tato, někdy velmi pikantní hra, provází náš život od dětských let, kdy jsme si takhle hrály ve školece, přes mládí, kdy jsme si na tuto hru hráli třeba v baru až po stáří, kdy si chceme zpříjemnit život. Proč ale hrajeme na pravdu?
Všichni znají hru na pravdu. Jaké jsou důvody, že tuto hru hrajemme. Myslím, že zvědavost. Lidé jsou hodně zvědaví. A taky je to docela vzrůšo. takže asi, aby bylo něco zajímavého. Můžeme se zeptat na věci týkající se čehokoliv. Od toho, jaký je tvůj oblíbený zpěvák ( i když to mi přijde jako blbost), až po to, jestli jsi to třeba někdy dělala. Varianta pravda nebo úkol taky stojí za to. Myslím si, že to může být ještě větší vzrůšo. Navíc, třeba když se ti líbí někdy, kdo hraje taky... Tak tohle bych fakt brala! No, určitě stojí za to tuhle hru vyzkoušet!

Emma Watson

11. března 2012 v 9:07 | Tea Liccibooh |  Modní policie!!!
Bývalá Hermiona z Harryho Pottera se poslední dobou prosazuje ve světě mody! Jak ale vypadá jeden z jejich outfitů?
Emma se ostříhala, což už dlouho víme, a začala se více zabývat modou. ne, že by to nedělala dříve, ale prostě přitvrdila! No a tady mám ejejí fotku, tipuji, že z focení pro Vogue.
Světlé a jemné barvy! Emma ví, co jí sluší, proto si oblékla světle růžový nabíraný top, který je velmi jemný. Přidala světlé kalhoty a bundičku. V jednoduchosti je krása, to zde určitě platí, protože outfit je jemný a slušivý! Boty, které mají béžové pásky přřekrývají úplé džíny. Tomu říkám moda! Stříbrný řetízek a plastový černý náramek se k outfitu opravdu hodí! Líčení, které je také jemné je super! Jemně růžovo tělové rty jsou teď opravdu IN, takže si něco takového určitě kupte! Navíc vintage židle, na které Emma sedí je super doplněk!
Za tento outfit bych dala rozhodně 1, protože se mi líbí jemný styl! Krátké vlasy vypadají panenkovsky. A navíc vypadá Emma jako dítě a přitom jde vydět, že se od dětské role Hermiony odpoutala!

REKLAMY!

11. března 2012 v 8:44 | Tea Liccibooh |  SBénka
Ahoj, sem si všichni, nejen SBénka, můžete dávat reklamy! Tak doufám, že budete spokojení!

FACE! Lajkujte!

10. března 2012 v 13:59 | Tea Liccibooh |  News
Ano, jak jsem slibovala, budeme na FB! Ale teď tam jsme, takže si nás najděte! Lajkněte a odebírajte nás! http://www.facebook.com/pages/Me-to-U-%E6%88%91%E7%B5%A6%E4%BD%A0/358215810878642
Tak si to užijte!


Rychle, sem s tím!

9. března 2012 v 14:53 | Tea Liccibooh |  Me
Znáte to, někdo na vás tlačí, abyste něco rychle udělali, ale vy prostě nemůžete nebo se vám nechce. Ten tlak, pche!
Jo, mám teď hodně pocit, že jsem pod tlakem! Špatné známky, hodně učení, málo času... Jo, tak se to trochu nabalilo a já jsem prostě byla pod tlakem! Zvolila jsem obrázek barbie, která má šaty z různých barbie plakátů a tak, protože mi to trošku připomíná mně. Taky teď splácávám všechno možné dohromady, nejen v oblékání! Taky se mi pořád líbí ten kluk, ale nic mu neřeknu. Něco málo jo, ale nedoážu se k němu chovat jako ke kamarádovi. Řekla bych to asi takhle: DOSTAL MNĚ, MÁ MĚ V PASTI! I když bych stála o to, aby mně objak tak, abych byla jako v pasti :D
No, takže proč jsem tady ten můj tlakový článek napsala? Vlastně, když pospícháte a jste ve stresu je to dost blbé. A můžete mít pocit, že nevipadáte dobře nebo, že vaše práce nevypadá dobře. Ve skutečnosti jsem si říkala, že ten první obrázek barbie bude ve skutečnosti docela ble, ale není! Takže, i když si myslsíte, že něco vypadá blbě, nemusí to tak být!


MHD

6. března 2012 v 16:37 | Tea Liccibooh
MHD? No, nevím, jestli to má být to, co si myslím, ale uvidíme :P
Když jsem si do Googlu dala MHD, dalo mi to odkaz na dopravní podnik Praha Brno. Dál jsem to nečetla, ale jestli je to dopravní podnik, tak ten je mi ukradenej! No, ale můžu říct, že pod názvem MHD bych si nejspíš představovala asi něco jako očkování nebo nemoc. Nebo by to mohlo být mezinárodní .... den. Do těch teček nevím, co dát. Napadlo mně hovnivý, ale to spadá do kolonky fekálně-sexuálních vtipů, které si říkáme s kámoškama! Tak co třeba hezký? Jako, že by v ten den bylo všechno hezké? Nebo hrozný. Docela rozdíl, že?! A šlo by taky houpací. Všichni by se houpali na houpačkách. To bych brala a místo školy! No, ať už je MHD dopravní podnik nebo den houpání, můžeme si z toho udělat cokoliv!

Jarní úklid- sbohem nepořádku!

4. března 2012 v 11:49 | Tea Liccibooh |  News
Brzy už bude jaro, proto se vyplatí provzdušnit jak šatník, tak i celý pokoj! Jak ale uklidit efektivně, rychle a zábavně? A jak se zbavit věcí? Tady je pár tipů!
Postupuj podle tohoto návodu a úklid se stane zábavnou a rychlou věcí!
1. Pusť si nějkaou dobrou muziku. To ti rozhodně pomůže a úklid nebude tak nudný! Přines si do pokoje všechny věci, které budeš k úklidu potřebovat ( vysavač, mop, hard...).
2. Sezbírej všechny papíry, časopisy, knížky a další podobné věci a dej je stranou. později je roztřídíš.
3. Pozbírej oblečení. Čisté dej do skříně, špinavé odlož na chotbu.
4. Všechny věci, které do tvého pokoje nepatří (např. nádobí atd.) dej na tác a odnes na chotbu.
5.Všechno, co se povaluje někde, kde se to nemá povalovat dej do pytle na odpatky a odlož. Ještě se k tomu vrátíme.
6. Vysaj! Až pokoj pořádně vysaješ, i se všemi poličkami atd. vytři pokoj mopem. Když budeš čekat, než podlaha uschne, roztřiď papíry na ty, co vyhodíš a ty, co si necháš. Potom si vem špinavé oblečení a rozhodni se, které si necháš a které dáš pryč.
7. Teď ulož všechny roztříděné věci na své místo a otevři okno dokořán! Mazitím vem pytel s ostatními věcmi a zase je roztřiď. Věci, které si necháš dej na své místo.
8. Když už máš otevřené okno, umyj ho.
9. Odnes tác z chotby a dej věci tam, kam patří.
10. Převleč si postel.
11. Otevři šatní a vše, co už nechceš ani vydět vyházej a dej do pytlů!
12. To, co se ještě někde povaluje dej na své místo. Pokud nevíš, kam s tím, ale chceš si to nechat, ulož to do krabice a tu si dej třeba na skříň nebo pod postel.
Tak a máš uklizeno! Docela hračka, ne?!

Diplomek pro Katty

3. března 2012 v 21:41 | Tea Liccibooh |  SBénka
Tak tady máš ten diplomek za spřátelení! Díky moc!