Zdravá a krásná? NO STRES!

28. února 2012 v 19:53 | Tea Liccibooh |  Fitness
Chceš super postavu? Nemusíš moc makat, aby jsi vypadala jako modelka. Stačí pár pravidel a budeš na léto sexy! Protože, kdo by chtěl faldíky do bilin?
Hubnutí nemusí být jen o dřině! Zkus upravit stravu. Moje máma nás vede k tomu, abychom nepili mléko a nejedli cukr. Snažíme se vynechat i bílou mouku. Určitě si teď říkáte, že jsme vegetariáni. Ale to ne, protože vegetariáni nají maso. Ale mi milujeme steaky a další maso! Takže se pokuste vynechat mléko a cukr. To hubnutí pomáhá! Místo cukru zkus hroznový cukr. Je sladký a přitom zdravý. Ovšem nevynechávej maso! Kvalitní kousek masa, i když o něco dražšího, neškodí. Pokud nedokážeš žít baz sladkostí, jez je pouze mezi 9. a 11. hodinou dopoledne. Pouze v tuto dobu totiž nepřibereš. Pokud máš večer u telky chuť na něco dobrého, dej si jabko. Ano, jabko. To totiž blahodárně působí na tvé tělo, ale pouze večer. A ráno, ještě než se najíš, vypij sklenici vlažné vody. Připravíš tak žaludek na jídlo.
To už máme stravu, ale co pohyb? Pokud jezdíš do různých roužk nebo podobných aktivit, zkus se vykašlat na veřejnou dopravu a dojdi tam pěšky. Nebo alespoň část esty. Nepoužívej výtahy ani nic podobného a choď pěšky. No a taky ještě něco, co není tak náročné jako běhání a docela ňami :D Jo, myslím sex. Při sexu hubneš, takže si to užiješ a tvé tělo bude víc a víc sexy :P
Takže pokud chceš zhubnout, ale neumřít při tom hlady a neuštvat se, tak určitě zkus tohle! Navíc budeš mít pěknou pleť, protože kvalita pleti záleží takké na tom, co jíš!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama