Leden 2012

Zoufalství

31. ledna 2012 v 11:19 | Tea Liccibooh
Zoufalí jste, když víte, že zemřete nebo, že zamře někdo vám blízký. Zoufalí jste, když víte, že se vám nebo někomu, kdo je vám blízký něco stane. Zoufalí jste, když nevíte co se stane. Zoufalí jste dokonce, když nevíte, jestli se dneska píšou čtvrtletky a neučili jste se. Jávím, vím, ten poslední příklad je trochu divný. Ale já myslím, že existuje více druhů zoufalství!
1.MALÉ ZOUFALSTVÍ- takové to se čtvrtletkama
2.VELKÉ ZOUFALSTVÍ- takové to jako když má někdo umřít
3.NĚCO, CO NENÍ ZOUFALSTVÍ, ALE DĚLÁTE Z TOHO ZOUFALSTVÍ- jako když příjdete do obchodu a oni nemají vaši velikost a vy jste naštvaní a mrzí vás to a říkáte si, že už nikdy nebudete mít hezké oblečení!
Ten první druh musíte prostě překonat! Zkusit pro to ještě trochu udělat. Prostě se snažte.
U druhého druhu je to smutné. Ale musíte se zase snažit. Prostě věřit, že se nic takového nestane a prostě to zkuste překonat.
A u toho třetího druhu se snažte na to nemyslet, zajít třeba do cukrárny a věřit, že se to spraví.

Co je nového Teo?

30. ledna 2012 v 13:04 | Tea Liccibooh |  Me
Tak jsem zase jednou šla sama od doktora a přemýšlela jsem. No, po pravdě jsem byla u svojeho dětského lékaře poprvé sama, ale to je jedno :D Tak jsem šla, hezky zachumlaná do šála, s dvěma kapucema na hlavě a bez lístku na bus. Přemýšlím, nesu si v ruce moji oblíbenou knížku a říkám si: Co je nového Teo? A tak o tom teda přemýšlím a když jsem přišla domů a převlékla se do pyžama, začala jsem fotit fotky toho, co je u mně nové. Tak tady to máte. Co je nového?
Zaprvé jsem nemocná. Mám kašel a rýmu a musím cvičit zpívání, protože za týden jdu na soutěž a vůbec nevím, jak to mám zpívat.
A tak, protože jsem nemoná čtu svouji oblíbenou knížku milníky na mé cestě. A taky povinnou četbu Smrt je mím řemeslem.
O víkendu jsem sse odhodlala, že vyčistím akvárko a tak jsem taky udělala. A přesunula jsem si pokoj do původní polohy. Prostě jsem si to dala zase tak, jak mi to navrhli architekti. Trošku mně to štvalo, ale co?! Díky Miley, kterou se během nemoci opravdu hodně zabívám a díky seriálům od Disneyho, které teď sleduji, jsem se rozhodla, že na klavír budu pořád hrát i v deváte, ale nebudu chodit do kroužku, abych se mohla učit na přímačky. Je to sice až za rok, ale já jsem opravdu hodně zodpovědná a chci v tom mít jasno. Taky trénuji Caro Mio Ben na tu soutěž. Tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=mfe010m57SM
No a zamilovala jsem se do ELLE a Cream sody! Opravdu! ELLE je fakt best časopis, který jsem kdy četla! A Cream soda je úžasné pití, které podle mně chutná jako marsmelow a vanilka! Potom jsem taky začala litovat mého malého plyšáčka Me to You, který se z neznnámého důvodu octl ráno na zemi. Asi jsem ho ve spánku odhodila :D Chudáček, ležel tam pod postelí a já jsem vstala, podívala jsem se na něj a šla se dívat na televizi :/ No jo, napravím to! A ještě ke všemu se nemůžu vyhrabat z hromady sešitů ležících na mém stole! Hrůza a děs, ale mně se opravdu nechce to uklízet! No tady Vám přikládám fotky!
Tak moje sbírka léků!
Vyčištěné akvárko!
Zamilovala jsem se do malách naušniček od Swarovského!
Jak jsem řekla, miluji ji!
A ještě moje oblíbená Cream soda!
Jo a co doporučuji, pusTte si rádio RockZone, maj tam docela dobré písničky! Tak pp!

Kdo zná...anketka

29. ledna 2012 v 14:05 | Tea Liccibooh |  News
Odpovídejte na anketku!!!

Seriály, které stojí za to

29. ledna 2012 v 9:58 | Tea Liccibooh |  Filmy, seriály, knihy
Spousta lidí je teď nemocných a tak se nudí doma. Ale třeba ani neví, že dávají seriály, které stojí za to shlédnout!
Tak, tady je seznam!
PRIMA COOL:
Futurama
The Simpsons
Glee
Chuck
Jmenuji se Earl
Buffy, přemožitelka upírů
Vítejte doma
PRIMA LOVE:
Láska je láska
Oprah show
Talk show bez zábran
Chůva k pohledání
Familie
Amerika hledá topmmodelku
Sabrina mladá čarodějnice
Gossip girl
DISNEY CHANEL:
Na parket!
Farma R.A.K. (nový, bude se teprve dávat)
Sharpey a její báječná dobrodružství(vím, je to film, ale...)
Tak, to by bylo vše.

Účes mašle

28. ledna 2012 v 16:55 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Určitě znáte bláznivé účesy Lady Gaga. Mezi jeden z nich patří taky účes mašle! tento extravagantní úřes je opravdu jednoduchý, ale působí opravdu zajímavě!
Tak jo, tady je postup z fotek! Opravdu mo lehké!
Co budete potřebovat:
Vlásenky
Kartáč
Gumička, nejlépe v barvě vlasů
Lak na vlasy
Tak a teď ten návod.
1.Pročesejte si vlasy kartáčem.
2.Vytvořte culík- protáhněte vlasy gumičkou, gumičku překruťte a protáhněte vlasy znovu. poté gumičku ještě jednou překruťte, ale pramen vlasů protáhněte gumičkou asi jen do půlky. Zbylý pramen vlasů by měl být směrem k čelu, proto když potřetí protahujete vlasy gumičkou, překrutte ji za pramenem vlasů a a vraťte ji dopředu- teprve v tuto chvíli protahujte vlasy gumičkou.
3.Vytvořený culík na temeni rozdělte na dvě stejné poloviny.
4.Mezi dvě rozdělené části culíku vložte pramen vlasůů, který vám zbyl a vzadu ho připevněte vlásenkami.
5.Nakonec vlasy přelakujte lakem na vlasy, aby účes držel. Tak a je hotovo.
Pokud někdo návod stále nechápe, je zde video, které není moje a návod je trošku jiný.
A tady je ještě odkaz na písničku Take a bow. Ne, že bych nějak milovala madonnu, ale přišlo mi, že se to hodí :)
A nakonec ještě přikládám fotky Lady Gaga s mašlí :D


P.S. Pokud máte kratší vlasy nebo nechcete mašly česat, můžete si koupit i čelenku.

Trendy na jaro

27. ledna 2012 v 8:51 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Víte, co se bude nosit na jaro? Já ano a možná budete docela překvapené! Tak se koukněte, co bude in!
Začneme u tašek. Budou IN etno tašky a xxl batohy, tašky atd. Různé barevné vzory a obrovské plážové tašky povedou na žebříčku trendů, takže do toho bych určitě šla.
Dále budou IN jemné zlaté a stříbrné šperky. Pokud chceš být za jemnou vílu, tak rozhodně zvol motýlí šperky ze zlata nebo třeba květiny.
Dále je tady něco, co se bude líbit milovnicím tepla! Nový extra modní trend jsou jemné jarní ponožky v lodičkách nebo sandálech. Ačkoliv je OUT nošení ponožek do stařeckých sandálů, pěné ponožky s kanýrky do pěkných sandál jsou teď prostě cool!
Vedle kabelek, které jsem již zmínila se budou nosit také brašny. Ať už se jedná o brašny podobné kufříkům nebo brašny, které se podobají spíše kabelkám, jsou teď opravdu v kurzu. Navíc se do nich vejde spousta věcí!
Doplněk, který se vám bude hodit na jaro i v létě. Brýle! Bláznivé a nadčasové brýle jsou tou správnou volbou na přehlídkové molo i na koupaliště!
A nakonec se zase vrátím k botám. Letos na jaro totiž budou opravdu moderní nejen jehly, ale i boty n klínu a širokém podpatku. Boty by měly být barevné, zajímavé a vzorované!
Tak a to je zatím vše!

Líčení podle luxusních značak? Snadné!

25. ledna 2012 v 18:33 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Taky se vám líbí perfektně nalíčené modleky na fotkách známých světových návrhářů? Tak to mám tady něco pesně pro Vás!
Například Giorgio Armani zvolil jemné, ale zajímavé líčení. Pokud chceš být nalíčená podle armániho, zvol šedou kajalovou tužku a jemné perleťové stíny! Doporučuji udělat si horní linku protáhlou a pote těsně pos kostí, která je nad obočím. Poté linky jemně rozmaž. Stíny si můžeš dát na lícní kosti, ale i na horní výčka. Samozdřejmě nazapomínej na řasenku a růžový lesk na rty! Toto líčení se perfektně hodí třeba do divadla! Já jsem se do divaldla takto nalíčila a všichni na mně mrkali Mrkající
Narozdíl od Armaniho zvolil můj favorit Vuitton trošku výraznější líčení. Zaměřil se hlavně na tmavost rtů. Nechyběli ani odstíny červené až výnové rtěnky. Louis Vuitton přidal také bronzové stíny, které můžete přidat i na lícní kosti. Bronz rozhodně podporuje výraznost jeho monogramové kolekce, která je svými znaky známá po celém světě!
Zároveň ale ve své druhé kolekci na jaro vytvořil nádherné jemné řůžové líčení. Zde kombinoval různé odstíny růžové od malinové až po starorůžovou. Na výčka i na líce aplikoval světlé, ale výrazné růžové stíny, na rty zvolil o něco tmavší růž.
Nakonec bych chtěla poukázat na líčení Chanelu a Prady. Obě tyto značky potvrzují jemný modní trend- jemnost! Jemnost je heslem modních ikon. Heslem pro toto jaro!
Prada
Chanel
A tady jsou ještě mé nehty podle Chanelu :)

Sociální sítě

23. ledna 2012 v 21:02 | Tea Liccibooh
Zrovna teď jsem si prohlížela obrázky na face. A když jsem přišla n ablog, tak jsem uviděla tady toto téma týdne. No, sociální sítě. Je to fakt super, chatovat s někým, kdo je na druhém konci světa. Ale jen, když ho znáte. Může být bezva, někdy poklábosit s někým, koho neznáte, ale co když to není 16-ti letá Amy z L.A., ale 47 letý John z Las Vegas? To je docela divný, když si píšete s ´´holkou´´ a bavíte se s ní jako s kámoškou, ale na druhé straně sítě sedí nějaký slizký úchylák. Aj ta krajte. To je docela ble, ble představa. Je to fakt docela nechutné! Je bezva být s kámoškama venku a potom i na síti, ale když třeba někdo nemá kámoše a potom jde na face nebo třeba na twitter a tam si hraje na nějakého super oblíbence se spostami kámošů. Myslím, že je lepší mít pár dobrých, ale opravdu dobrých a věrných kámošů, než spoustu rádoby kámmošů, kteří si na kámoše jen hrají a využívají tě! Tak zase jdu na face :D Ne, myslím, že sociální sítě nejsou nejdůležitější věc na světě!
I když tento film není o přetvářce nebo tak, obrázek se mi hodil- někdo hnusný si hraje na někoho krásného. Ale určitě Krásku a ošklivku zkoukněte!

Já a můj convers příběh- end?

21. ledna 2012 v 20:01 | Tea Liccibooh |  Me
Tak mám conversky. Psala jsem, že si koupím dva páry! A kolik jich mám? Jeden. Dokáže někdo pochopit, že v converse shopu měli jenom jeden pár bot, který byl v mojí velikosti? Jo, přesně tak to bylo! No, rozhodla jsem se ale, že si druhý pár koupím na jaro jinde. Nakonec jsem si koupila tvrďácké conversky- khaky a šadá- s metalickým nádechem a sestřenice, která k ám přijela na návštěvu si koupila růžové. Bylo mi opravdu líto, že neměli dva páry na moji obrovskou nohu, ale potom jsem si řekla, že když je namám teď, koupímm si je za pár měsíců a budu spokojená stejně, jako kdybycch si je koupila dnes! Tady je obrázek.
To jsou moje :)
A tady moje a sestřenčiny!

Converse- super, ale konec Elle!

20. ledna 2012 v 22:09 | Tea Liccibooh |  Me
Ach, mám štěstí a smůu v jednom§ Zítra dostanu dva páry conversek- to je opravdu super!!! Ale jeden pár si musím zaplatit sama (jeden mi zaplatí rodiče)- nééééé! To, že si musím zaplatit jeden pár těchto modních krásek mně donutí přestat si na pár měsíců kupovat Elle! Ach, proč je můj bankovní účet- na který mi posílají rodiče kapesné- tenčí než komiks na jednu stránku? Miluju converse věci, ale Elle taky! Na druhou stranu si říkám : Elle vyjde ještě tolikrát, ale conversky potom třeba už neseženu! Takže jsem se rozhodla pro dva páry best botiček. Nejpohodlnější, nejmodernější a nejcoolovější boty na světě! Ach, já je tak miluji! Sbohem Elle :(
Tady je pár obrázků těcto úžasných botek!