Pomsta

11. ledna 2012 v 19:47 | Tea Liccibooh
Ano, někdo Vám udělá něco strašného a tak mu musíte nachystat pořádnou pomstu! Říkate si: On mi ublížil! Byl ne mně zlý! Neměl mně rád! Pomlouval mně! Vykašlal se na mně! Zaslouží si pomstu! Ale chcete být jako někdo, kdy vám ublížil tak, že se mu chcete pomstít? Chcete být zlí? Je velmi těžké odpustit! Můžná proto musíte zachovat klid! Jak můžete být při smyslech, když jste rozčílení za to, co vám někdo udělal? No tak! Řekněte si, že počkáte, až budete klidní a potom se pomstíte! Pravda je, že pokud budete opravdu klidní a budete vyrovnaní se sebou samím, nepomstíte se! Jednou mi jedna holka moc ublížila-vlstně to bylo minulý rok! Vymyslela si o mně lži a pak mně úplně potopila. Byla jsem dlouho smutná! Všimlo si toho i moje okolí. Ale pak jsem si řekla, že si nebudu kazit život něčí zlobou! Ona bude nakonec ta, kdo bude na dně! Né, já už né! Rozhodla jsem se, že si jí nebudu všímat. Ale někde, hluboko v srdci ve mně touha po pomstě stále nyla! Ale pak jsem si včera řela: Kašlu ne ní! Poslala jsem jí tolik lásky a poděkování, kolik jsem mohla! Zapomněla jsem na vše, co mi kdy udělala, zakopala jsem to na dno oceánu. A teprve v tu chvíli, kdy jsem to udělala jsem mohla říct: Přeji jí, aby se měla dobře. Protože ona byla zbabělá, když mne pomlouvala a poštvala proti mně všechny. Ona bude určitě potřebuvat pomoct, protože všichni už ví, že lhala! Posílám jí tolik lásky, kolik mohu, aby se zase měla dobře.
Vyrovnala jsem se s tím. Netoužím už po pomstě. Přeji jí všechny úspěchy! Už se nezabývám tím, že někdy řekla, že jsem práskač! Ne! Vše jsem schovala hluboko na dno oceánu a tam to bude navěky!
Tady je ještě písnička :) http://www.youtube.com/watch?v=FPgtfHvbCWg
Odpusťte a bude vám odpuštěno! Smyjte z vašich vyíků prach a bude prach smyt z vás! Zapomeňte na špatné chvíle a budete moct pokračovat šťastně dál!
Ne, tohle je jen ilustrace pomsty! nedělejte to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ancee Ancee | Web | 11. ledna 2012 v 20:12 | Reagovat

"Neměl mě rád" a za to pomstu?
Tímhletím tě též začínám nemít ráda a hned se chceš mi pomstít?

2 Tea Liccibooh Tea Liccibooh | E-mail | Web | 11. ledna 2012 v 21:05 | Reagovat

[1]: Hele, zus si o tom napsat článek ty!
Posílám Ti lásku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama