Líčení podle luxusních značak? Snadné!

25. ledna 2012 v 18:33 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Taky se vám líbí perfektně nalíčené modleky na fotkách známých světových návrhářů? Tak to mám tady něco pesně pro Vás!
Například Giorgio Armani zvolil jemné, ale zajímavé líčení. Pokud chceš být nalíčená podle armániho, zvol šedou kajalovou tužku a jemné perleťové stíny! Doporučuji udělat si horní linku protáhlou a pote těsně pos kostí, která je nad obočím. Poté linky jemně rozmaž. Stíny si můžeš dát na lícní kosti, ale i na horní výčka. Samozdřejmě nazapomínej na řasenku a růžový lesk na rty! Toto líčení se perfektně hodí třeba do divadla! Já jsem se do divaldla takto nalíčila a všichni na mně mrkali Mrkající
Narozdíl od Armaniho zvolil můj favorit Vuitton trošku výraznější líčení. Zaměřil se hlavně na tmavost rtů. Nechyběli ani odstíny červené až výnové rtěnky. Louis Vuitton přidal také bronzové stíny, které můžete přidat i na lícní kosti. Bronz rozhodně podporuje výraznost jeho monogramové kolekce, která je svými znaky známá po celém světě!
Zároveň ale ve své druhé kolekci na jaro vytvořil nádherné jemné řůžové líčení. Zde kombinoval různé odstíny růžové od malinové až po starorůžovou. Na výčka i na líce aplikoval světlé, ale výrazné růžové stíny, na rty zvolil o něco tmavší růž.
Nakonec bych chtěla poukázat na líčení Chanelu a Prady. Obě tyto značky potvrzují jemný modní trend- jemnost! Jemnost je heslem modních ikon. Heslem pro toto jaro!
Prada
Chanel
A tady jsou ještě mé nehty podle Chanelu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama