Co je nového Teo?

30. ledna 2012 v 13:04 | Tea Liccibooh |  Me
Tak jsem zase jednou šla sama od doktora a přemýšlela jsem. No, po pravdě jsem byla u svojeho dětského lékaře poprvé sama, ale to je jedno :D Tak jsem šla, hezky zachumlaná do šála, s dvěma kapucema na hlavě a bez lístku na bus. Přemýšlím, nesu si v ruce moji oblíbenou knížku a říkám si: Co je nového Teo? A tak o tom teda přemýšlím a když jsem přišla domů a převlékla se do pyžama, začala jsem fotit fotky toho, co je u mně nové. Tak tady to máte. Co je nového?
Zaprvé jsem nemocná. Mám kašel a rýmu a musím cvičit zpívání, protože za týden jdu na soutěž a vůbec nevím, jak to mám zpívat.
A tak, protože jsem nemoná čtu svouji oblíbenou knížku milníky na mé cestě. A taky povinnou četbu Smrt je mím řemeslem.
O víkendu jsem sse odhodlala, že vyčistím akvárko a tak jsem taky udělala. A přesunula jsem si pokoj do původní polohy. Prostě jsem si to dala zase tak, jak mi to navrhli architekti. Trošku mně to štvalo, ale co?! Díky Miley, kterou se během nemoci opravdu hodně zabívám a díky seriálům od Disneyho, které teď sleduji, jsem se rozhodla, že na klavír budu pořád hrát i v deváte, ale nebudu chodit do kroužku, abych se mohla učit na přímačky. Je to sice až za rok, ale já jsem opravdu hodně zodpovědná a chci v tom mít jasno. Taky trénuji Caro Mio Ben na tu soutěž. Tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=mfe010m57SM
No a zamilovala jsem se do ELLE a Cream sody! Opravdu! ELLE je fakt best časopis, který jsem kdy četla! A Cream soda je úžasné pití, které podle mně chutná jako marsmelow a vanilka! Potom jsem taky začala litovat mého malého plyšáčka Me to You, který se z neznnámého důvodu octl ráno na zemi. Asi jsem ho ve spánku odhodila :D Chudáček, ležel tam pod postelí a já jsem vstala, podívala jsem se na něj a šla se dívat na televizi :/ No jo, napravím to! A ještě ke všemu se nemůžu vyhrabat z hromady sešitů ležících na mém stole! Hrůza a děs, ale mně se opravdu nechce to uklízet! No tady Vám přikládám fotky!
Tak moje sbírka léků!
Vyčištěné akvárko!
Zamilovala jsem se do malách naušniček od Swarovského!
Jak jsem řekla, miluji ji!
A ještě moje oblíbená Cream soda!
Jo a co doporučuji, pusTte si rádio RockZone, maj tam docela dobré písničky! Tak pp!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama