Barbie styl!

23. prosince 2011 v 21:01 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Barbie styl je spoustou lidí obdivovaný a také spoustou lidí nenáviděný. Někteří lidé ho nemusí, protože pořádně neví, co to barbie styl je! Tak si o tom pojďme něco málo říct!
Ačkoliv jsou barbie vždy pěkně nalíčené, učesané i oblečené, nemusí to být rozmazlené fifleny! Opravdové barbie girls se totiž řídí pravidlem BUĎ MILÁ! a i když někdy vypadají třeb moc růžově, můžou to být docela fajn holky!
Barbie girls jsou jako ze škatulky, vždy upravené! Mezi základní pravidla patří pravidla o oblékání a líčení, ale taky o slušném a milém chování a vstřícnosti. Holky, které nezvládají být milé, nejsou barbie, jen si na ně hrají! Barbie milují růžovou od malinového odstínu až po odstín do fialova. Zkládají si na skvělém stylu a zároveň i dobrém chování a školních výsledcích. Nejedná se o žádné růžové blbky, ale o růžové inteligentní slečny. Tento styl vede dívky k úspěšnosti v životě- jak v kariéře, tak v osobních výsledcích v rodině apod. Barbie styl je převzatý od dokonalých panene barbie, takže nemůže být(pokud je správně užíván) špatný nebo nemůže kazit nositelky! A nakonec pár fotek!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama