Prosinec 2011

Vánoce jsou jeden den

25. prosince 2011 v 13:55 | Tea Liccibooh |  News
Myslíte si, že Vánoce jsou jen jeden den- na Štědrý den? Ale notak! Myslete trochu! Vánoce vlastně asi začínají 1.prosince! Od 1. je přece advent. 5.prosince je mikuláš. 24. Štědrýden, 25.boží hod, 26.Sv. Štěpána a já myslím, že vše pokračuje až do Silvestra! Takže, když se to ta vezme, jsou Vánoce 1 měsíc! Ale já bych chtěla trošinku mluvit o Štědrém dnu. Dárky jsou super, ale zkuste trošku nasát atmosféru! Vánoční stromeček úžasně voní a když ráno vstanete, cítíte možná vanilkovou vůni pečícího se cukroví! A potom přijdou dárky. Atmosféra a dárky, to je nejlepší věc na Vánocích! Takže si ještě dlouho užívejte Vánoc!

Barbie styl!

23. prosince 2011 v 21:01 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Barbie styl je spoustou lidí obdivovaný a také spoustou lidí nenáviděný. Někteří lidé ho nemusí, protože pořádně neví, co to barbie styl je! Tak si o tom pojďme něco málo říct!
Ačkoliv jsou barbie vždy pěkně nalíčené, učesané i oblečené, nemusí to být rozmazlené fifleny! Opravdové barbie girls se totiž řídí pravidlem BUĎ MILÁ! a i když někdy vypadají třeb moc růžově, můžou to být docela fajn holky!
Barbie girls jsou jako ze škatulky, vždy upravené! Mezi základní pravidla patří pravidla o oblékání a líčení, ale taky o slušném a milém chování a vstřícnosti. Holky, které nezvládají být milé, nejsou barbie, jen si na ně hrají! Barbie milují růžovou od malinového odstínu až po odstín do fialova. Zkládají si na skvělém stylu a zároveň i dobrém chování a školních výsledcích. Nejedná se o žádné růžové blbky, ale o růžové inteligentní slečny. Tento styl vede dívky k úspěšnosti v životě- jak v kariéře, tak v osobních výsledcích v rodině apod. Barbie styl je převzatý od dokonalých panene barbie, takže nemůže být(pokud je správně užíván) špatný nebo nemůže kazit nositelky! A nakonec pár fotek!

Miley a Emily- hepee

23. prosince 2011 v 9:47 | Tea Liccibooh |  Modní policie!!!
Ahoj, už docela dlouho jsem nezveřejnila článek modní policie a tak dness udělám speciál! Uvidíte dvě hodnocení! Tak si to užijte!
Začneme s hodnocením Emily Osment! Emily má černé úplé kalhoty. Dále bílé tričko na ramínka a nakonec velmi tenký modrý svetřík, který je super, určitě doporučuji! Zapíná se na krásný ozdobný knoflík. Jako doplňky Emily zvolila dva jednoduché zlaté náhrdelníky. Elimy se zaměřila na detail a tak k svým zlatým loknám a náhrdelníkům přidala i zlaté nehty, které vypadají perfektně! Bohužel nevíme, jaké mají boty, takže sázím na páskové sandálky nebo malé podpatky! Za tento outfit dám seriálové Lili určitě 1, protože působí jako dáma a přitom pěkně mladistvě!
A teď jdeme na Miley! Miley má bílé tričko a přes něj žluto bílou tuniko s květinovým vzorem. Tunika má střih košile se super límečkem a taky dlouhý proužek šátku. Má bílé kalhoty, tuším, že dole se rozšiřují do zvonu. Nehty má černé a k nim několik tmavých náramků. Stejně jako Emily má dva zlaté náhrdelníky. Zase si myslím, že má k doplnění páskové sandálky nebo nizoučké podpatky. Za tento outfit dostává Miley 1, protože se mi líbí kombinace žluté a bílé barvy. Působí slušňácky a uvolněně!
HODNOCENÍ KOMPOZICE:
Kompozice obou outfitů je směřována do stejných doplňků. Obě holky mají vlny. Taky má každá z nich dva zlaté náhrdelníky, které jsou si poměrně podobné. Obě holky mají bílé tričko a přes něj něco- Emily modrý svetřík a Miley žluto bílou košili. Kalhoty mají přesně v opačných barvách- černá a bílá. A nakonec ještě líčení. Holky mají velmi přirozeně nalíčené oči a rty mají nalíčené úplně stejnou barvou lesku- do karamelova, který vypadá opravdu zářně! I za kompozici dávám 1!
Tak a můžete psát vaše názory!

Václav Havel

20. prosince 2011 v 16:26 | Tea Liccibooh
Myslím si, že Václav Havel, udělal za svého života spoustu práce a opravdu si jeho práce cením. Ale zase, každý den umírá tolik lidí. Nevím, ale žil 75 let a dosáhl velkého za dostiučinění, což někteří lidé nedosáhli nikdy. Určitě si zaslouží náš obdiv i smutek. Ale když se na to dívám ze svého pohledu, neznala jsem ho. Nebyla jsme u sametové revoluce. Vlastně kvůli němu nejdeme se třídou do akvaparku, protože si naaše třídní myslí, že když je státní smutek, neměli bychom se radovat v akváči a radši jít na Pražský hrad a zapálit pár svíček. A taky moji rodiče. Kvůli němu nejdou na můj koncert. Jdou uctít jeho památku. Jasně, možná byl opravdu dobrý člověk, ale když se na to dívám z tohohle úhlu pohledu, je to hrůza, hlavně ten státní smutek.
Neberu mu nic dobrého(ani zlého), co v životě udělal a namyslete si, že mi není líto, že zemřel, ale tady to šílenství je trochu zvláštní!

Proboha! No tak!

17. prosince 2011 v 20:54 | Tea Liccibooh |  Me
Za týden jsou Vánoce! Cože? Předchvilkou začal školní rok a asi včera jsem snědla první bonbon z adventního kalendáře! To je fakt divné! Proboha! Jakto, že ten čas ta rychle plyne? No tak! To nemůže být pravda! Jak tak o tom přemýšlím, mám docela dost oblíbených věcí! Tak tady je jejich seznam (nejsou tady všechny)!
Lodičky
Converse věci
Jabba pytel
Filmy
Notebook
Mall world(game)
Ikariam (game)
IKEA
Louis Vuitton
Shoping
Hlášky z Hannah Montana
Seriál Hannah Montana
Prima COOL
Skateboard
Naušnice swarovsky
Suchý šampon
A je toho ještě hodně!

Problémy s Vánočními dárky?

13. prosince 2011 v 21:07 | Tea Liccibooh |  News
Vánoce se rychle blíží a někdo možná má nebo bude mít problémy s dárky. Může to být nedostatek peněz nebo álo času. A tak jsem vybrala pár levných nebo rychlých typů.
Málo času:
Pokud máte málo času a chcete něco vyrobit, nakupte si fimo hmotu a můžete vyrábět šperky, borže atd. Jeden balíček hmoty vyjde asi na 70,- ale, budete asi muset dokoupit komponenty(háčky na náušnice, drátky...) a taky si sehnat další pomůcky(váleček na modelínu...).
Dále můžete zkusit drátkovat nebo třeba navlékat korálky a dělat z nich třeba přívěsky nebo náramky.
Málo peněz:
Když máte problém s penězi, tak můžete zkusit koupit třeba trošku levnější dárky nebo zajít třeba do IKEA. Tam najdete pěkné skleničky,polštářky, plyšáky, nábytek atd. za přijatelné ceny! Určitě doporučuji!

Pravopis

12. prosince 2011 v 19:20 | Tea Liccibooh
Pravopis je pro někoho každodení nuda, pro někoho každodení nutnost a pro někoho něco, co ho nezajímá. Je rozdíl kam píšete! Když píšete do nějaké firmy svůj životopis, tak bystě měli psát spisovně, ale na FB můžete klidně psát nezpysofňě :D Ale měly byste umět psát i spisovně, je to docela hezké :) Ale většina lidí na spisovnost moc nehledí. Třeba já, jsem se vždycky snažila psát spisovně, psala jsem: Ahoj, jak se máš? Já dobře... A přišel facebook a mně to přestalo bavit, tak teď píšu: Ahoa, jk s mas? Ja dobr... Dřív to bylo hezké, ale takhle je to rychlejší :D

Avril Lavigne- girlfriend!

9. prosince 2011 v 14:45 | Tea Liccibooh |  Modní policie!!!
Avril Lavigne miluje boty a brýle! Ale umí se taky cool obléct! Tady je jeden její outfit!
Avril má obyč bílé třičko, k němu úžasné rozevláté ?kraťásky/sukni? v černo modré. To je super kombinace- rebelská tvrdá sukně a bílé vzorňácké tričko. Dále má úžasné černé punčohy- super k ?kraťáskům/sukni?- a bílé podkolenky s černými pruhy, které se staly modním hitem! Zase opakuji kombinaci rebelských punčoch a vzorňáckých podkolenek! Vše doplnila jednoduchýma černýma lakýrkama s červenými podpatky- za tohle moc chválím! Na špercích Avril šetřila. Zvolila stříbrný náhrdelník a prsten. Nehty má černě nalakované- rebelksé- a vlasy vzorně učesané. Ve vlasech je bezva růžový jemný melírek!
Tento outfit je opravdová perla! Moc se mi líbí kombinace rebelských a vzorňáckých kousků! Dále jsou super podkolenky a sukně a vlasy vypadají opravdu úžasně! Určitě dávám 1!

Pod maskou

6. prosince 2011 v 17:24 | Tea Liccibooh
Před týdnem jsme zrovna v čj dostali úkol napsat slohovku na téma masky, tak si napíšu úvahu a téma pod maskou!
Když je člověk za někoho jiného nebo ho nikdo nezná nebo nepozná, může dělat věci, které by si nikdo nedovolil! Může třeba před cizími lidmi dělat, že je oblíbený a že všechno umí. Je to vlastně super, vysvořit si jinou identitu ale dyž se potom začne míchat do normálního života?!Něco jako Hannah Montana- stejně se to jednou proflákne :D Ale když o tom ta přemýšlím, jednou za čas si může takovou hru na někoho jiného zahrát každý!
Když jste pod maskou, můžete být tajemní. Ale co, když toho, na kterého tu masku používáte ta vaše tajemnost nebaví? Nebo chce vědět, kdo se skrývá pod maskou!
Pod maskou může být cokoliv! Od děsně hnusného lusera až po superstar! To je to nepříjemné- když víte, že pod maskou může být kdokoliv! Takže jít jednou za rok na karneval e super, ale každý den se bavit s někým, kdo má masku, je nuda!

Twilight saga = blbost?

6. prosince 2011 v 16:47 | Tea Liccibooh |  Filmy, seriály, knihy
Ahoj, mám tady článek o twilight. Spousta lidí si myslí nebo říká, že twilight je blbost nebo prostě něco extra naivního! Ale proč? Proč se nemůžeme na 2 hodiny nechat unést super světem, ve kterém žijí sexy upíři a vlkodlaci? Je to docela dobrodrůžo a navíc, myslím, že Edward je very nice :D A co, že je to výmysl? Vždyť sposta věcí v normálním životě je výmysl nebo lež, tak co? Pořád si lžeme navzájem, tak se jednou můžeme podívat na film- sice o lži- terý nás baví a je krásný! Mně osobně se twilight líbí a nechápu ty, kteří ho odsuzují, ale taky nachápu takové ty fanatiky. To už je moc! Tak si užijte Rozbřesk!