Listopad 2011

Jemné a zářné

29. listopadu 2011 v 20:36 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Ahoj, mám tady nové super líčení, teré doporčuju všem teen holkám!!!
Tady je návod:
Nejdříve si namažte obličej, krk i dekolt hydratačním krémem! Ple´t bude vypadat lépe!
Poté použijte make-up, který prsty nebo houbičkou rozetřete dostracena. Já používám make-up od Miss Sporty- tady je foto!
Dále použijte pudr, abyste se neleskli a taé ho rozetřete do stracena! Tady je ten, který používám já!
Dále použijte stíny. Já používám Dermacol stíny moon touch, které vytvoří jemný třpit, který má nádech barvy stínu. Jsou jemné a vypadají opravdu skvěle!
Dále použijte řasenku, pro větší oběm řas.
A nakonec použijte lesk nebo lak na rty. Doporučuji světlý lesk nebo malinový lak.
Tak a super look je na světě! Moc doporučuji!

Hon na čarodějnice

29. listopadu 2011 v 19:17 | Tea Liccibooh
Čarodějnice- osoby, zabívající se čáry a magií. Existuje taé stejnosmený film, který stojí za to shlédnout. Neviděla jsem ho :D ale působí dobře- dobrodružně a tak. Uvidíte zde samozdřejmě i různé krvavé nebo trošku drastické scény :P ale někoho to baví. Ale co víme o čarodějnicích a honech na ně?! Tohle se dělo hlavně ve středověku, kde se čarodějnice krutě zabíjely. No ne čarodějnice, ale osoby, které někomu jako čarodějnice připadaly! Samozdřejmě je to kruté a mně to přijde nechutné! A co vy?

Joey King-amazonka

25. listopadu 2011 v 18:33 | Tea Liccibooh |  Modní policie!!!
Protože mně modní policie opravdu moc baví, chci ohodnotit outfit jedné disney hvězdičky Joey King, kterou můžete znát třeba z filmu Ramona, kde hrála společně se Selenou Gomez!
Joey zvolila černé lakované boty nad kotníky, které působí zajímavě. Možná to nejsou nejhezčí boty, ale jsou zvláštně super! Dále má pestrobarevné šaty na ramínka. Jejich výběr chválím, protože Joey působí dospěle a šaty ji dělají děčtější v tom dobrém slova smyslu. Dále má dlouhou černou vestu s roztřepenými konci, která je super k šatům. Vestu přepásala páskem s dvěmi skobami- tohle je opravdová moda! Má dva náramky, což je super, protože má doplňky, ale není přeplácaná. Nakonec má úžasný geometrický sestřih, který z ní dělá naprostou profesionálku se světě mody! Šaty, vesta a pásek působí dojmem ´´amazonky´´-je rozevlátá a barevná. Boty a účes zase přidávají na eleganci a vystilingovaném vzhledu! Na to, že je Joey tak mladá si troufla na focela odvážný outfit, který jí sedl! Rozhodně si zaslouží 1! A co říkáte vy?

Zendaya Coleman- dance!

25. listopadu 2011 v 14:30 | Tea Liccibooh |  Modní policie!!!
Ano, je tady další díl modní policie s hvězdou Disneyho seriálu Na parkat! Zendayou Coleman! Tato 14-ti letá dívka se proslavila tímto seriálem a podle všeho jí čeká zářná kariéra! Takže jdeme na to!
Zendaya má modré slim džíny s malinovými skvrnami- můžeme je nazvat obarvenými nitkami :). Dále má zajímavé barevné tričko, které je prostě teenagerské! Přes tričko má černou vestišku posetou flitry a šedý pletený svetřík s krátkým rukávem. Bohužel nemůžeme vidět boty, ale k tomuto outfitu bych volila malinové nebo černé conversky! Vše doplňuje barevný mladistvý náramek a zlatý náhrdelník. Outfit je celkově velmi mladiství, ne ale dětský. Působí uvolněně a pohodářsky! Barvy jsou svěle zvolené a rozpuštěné vlasy se perfektně hodí! Za tento outfit Zendaya Coleman dostává 1, protože je opravdu moc vyvedený! Jen tak dál!!!

Willow Smith- bílá a černá

23. listopadu 2011 v 11:02 | Tea Liccibooh |  Modní policie!!!
Ahoj, je tady další díl modní policie. Dnes budeme hodnotit Willow Smith, která je známá jako zpěvača a modní ikona! Tak uvidíme, co z ní dostaneme!
Willow zvolila culík nahoru a ozdoby ve vlasech od Dolce and Gabana v hnědo-žluté barvě. Za tuto kombinaci moc chválím! Dále má bílé tričko a krémové sáčko, které má spíše ležérnější styl. Úžasné na sášku je, že nemá žádné viditelné knoflíčky! Dále má nádherné krémové kalhoty, které se skvěle hodí k sáčku. Jsou vypasované a nabírané, dole krásně úzké, díky čemuž jsou zvírazněny její nohy. Na nohou má béžovo-bílé balerínky na platformě, které ale p§sobí na její úzké noze příliš rozšlápnutě, nehodí se. Doplňky jsou voleny ve stylu ozdoby ve vlasech, takže super! Za tenhle outfit dostává Willow 1- nelíbily se mi ty boty, ale jinak super!

Happy birthday Miley!

23. listopadu 2011 v 10:26 | Tea Liccibooh |  Miley Cyrus
Miley Cyrus dnes slaví své 19 narozeniny! Přeji jí moc štěstí a lásky a zdraví, aby pořád vystupovala! Moc moc jí zbožňuju! Díky za všechno Miley! Jsi best! Tea

Nejoblíbenější knižní postava

23. listopadu 2011 v 10:20 | Tea Liccibooh
Moje nejoblíbenější knižní postava? Je to postava, která existuje! Protože je Miley Cyrus moje nejoblíbenější zpěvačka a moje nejoblíbenější kniha je její kniha Milníky na mé cestě, tak se nemůžete divit, že je ona moje nejoblíbenější knižní postava! Nejradši bych si sama vytvořila vlastní knižní postavu. Když si představím, že bych ji oblékla, tak jak bych chtěla, měla by krásné dlouhé vlasy a byla by to asi holka :) a potom by zažívala úžasná dobrodružství s přáteli a pořád by se jen bavila! Bylo by to tak krásné! A co vy, jaká je vaše nejoblíbenější knižní postava?

Scene girls

20. listopadu 2011 v 14:22 | Tea Liccibooh |  Krása a styl
Vzhledem k tomu, že jsem udělala rubriku krása a styl a nenapsala jsem o konkrétním stylu, tak budu psát o SCENE. Docela se mi líbí a je zajímavý.
Scene se vyznačují výrazným líčením i oblékáním! Vlasy nosí vyčesané.Často je mají různě barevné.
K líčení požívají černou tužku, kterou si dělají velké linky, dále používají různé barevné stíny atd.
Milují barvy a různé motivy třeba Hello Kitty. Jejich oblečení je vzorované a amozdřejmě zase připomínám barevné!

Taky mají piercingy a tetování.
Píšou s různými písmeny a zdrobněliny tady je ukázka!
Miluju tě-Luv yua
A tady je souvislý text: Ahojqi, močcíííík luvuju SCENE girky a bajvičky!
A tady je ukázka s různými písmeny: AhoJQi, MočCíK mILuJu SCeNe gIRKy a BAJviČkY!
Tak a ještě povaha SCENE! Jsou veselí a thlí! Rádi se smějí!!! A ještě pár fotek!
Tak ppppppppppppppp!

Opravdu jste takoví?

18. listopadu 2011 v 20:57 | Tea Liccibooh |  News
Ahoj lidi. Mám trošku nepříjemnou zrávu :( Moc mne mrzí, že to musím řešit, ale nepřeji si, aby se něco takového dělo na mém blogu. Poud jste četli článek Ještě trochu dojemná píseň, mohli jste si všimnout 3 nepěkných komentů. Byli hodně vulgární a uráželi mne. To si ani tak k srdci neberu, protože net je net, ale rozhodně nechci aby se na mém blogu objevovaly takovéto komentáře! Proto budu všechny komenty sama schvalovat, takže budou na blogu možná později, než je napíšete! Také jsem vytvořila rubriku poradna, do které můžete psát :) Tak se omlouvám, ale ti, co takové věci píší, sem nepatří!

Zimní spánek? A proč?

18. listopadu 2011 v 10:09 | Tea |  Fitness
Spousta lidí v zimě nesportuje a proto také často v zimě více přibírají na váze. Když se řekne sport, možná si představí běhání nebo dření v tlocvičně! Cvičení ale může být zábava. Nemusíte rovnou dřít! Co třeba joga? Je to pomalé, zábavné, ale poměrně náročné cvičení. Ne každého baví, ale vyzkoušet to můžeš. Pokud bys chtěla dělat jogu, najdi si nějaký kroužek. Můžeš ale cvičit i doma! Tady je pár základních věcí, které bys měla zvládnout za jednu lekci.
1) Lehni si na záda, dlaně směrem vzhůru, nehy se nesmí nikde dotýkat. Uvědom si své tělo, bedra přibliž podložce. Takto lež asi 2 min.
2) Následuje prodýchání. Zkluboka se nadechni a pomalu vydechuj. Poté se nadechni na 4 doby, zastav dech na 2 doby a vydechni zase na 4 doby! Můžeš pokračovat k 6 nádech a výdeh 3 doby zastavení, poté taky 8 a 4.
3) Pozdrav slunci. Zde je obrázek, jak postupovat při pozdravu slunci! Zde je jak dýchat při různých fázích: 1.nádech, 2.výdech, poté pokračuješ střídavě nádech a vídech u každého cviku. Pokud chceš, můžeš každý cvik prodýchat a poté až pokračovat k dalšímu!
4) Rovnovážné pozice. Nejdříve udělej pozici orla podle obrázku
Následuje pozice bojovníka na obě strany, zase podle obrázku.
Nakonec udělej svíčku a prodýchej jí. Dej nohy za hlavu zase prodýchej. Můžeš opakovat několikrát.
5) Po cvičení si zase lehni na záda a asi 5 min relaxuj. Nakonec si 3x řekni své předcevzetí.
6) Pomalu vstaň, začni třít rukama o sebe a přilož teplé dlaně na oči. Nakonec si stoupni na špičky a obejdi podložku.
Tak a to je základní lekce jogy!